Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm, filmezés közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm, filmezés közben elég gyakran, markolássza és játszik a farkammal de szex nincs mindig de kiverni, játszani vele szeret, ez normális?

Figyelt kérdés

Mármint miért szereti ennyire, tehát hogy szexet nem mindig akar de ki akarja verni, vagy leszop vagy vegyesen és aztán ennyi pihi tovább...szóval kocsit furcsa, vagy ez normális?


NEM ZAVAR, NEM AZÉRT IROM


Csak hátha van itt olyan lány aki erre magyarázatot tud adni vagy ilyesmi mondjuk ha te is ilyen vagy :D



2021. aug. 29. 21:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen normális, örülj neki.
2021. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Horserider85 ***** válasza:
98%
Addig örülj amíg ilyen
2021. aug. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Örülj neki hogy akkor is kielégít amikor nincs kedve hozzá dugni, 5 év házasság után nem így lesz 😅
2021. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Nyugi, elmúlik.
2021. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Én is szeretem ezt csinálni a pasimnak. Jól esik örömöt szerezni neki. Még ha akkor nem is viszonozza mert nincs kedvem de máskor úgy csinálja hogy nekem legyen jó.
2021. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Én is ilyen vagyok már tini korom óta:D én is azt tapasztaltam, hogy ezt sokszor nem értik a pasik, fura vagy van aki nem is szereti. Nem nagyon lehet ezt megmagyarázni, egyszerűen én pl szeretem a párom farkát, imádok szopni és néha jól esik 'piszkálni', szex nélkül. Filmezés közben simogatás vagy csak ráteszem a kezem és úgy fekszem, de sokszor van hogy szopok egy kicsit vagy ha akarja a párom, akkor élvezésig. Nem tudom nekünk ez jó érzés egyszerűen:D nem minden csajnak nyűg a szopás meg az a mániája, hogy soha semmit nem lehet egyoldalúan csinálni

25N

2021. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Barátom egy mázlista vagy, tegyél meg mindent te is a párodért, hordozd a tenyereden hogy ez így is maradjon. 1-1 szál virág, édesség "csak úgy", apró figyelmességek (nem kell nagy dolog, elég ha megleped egy vacsival, vagy megcsinálsz olyan házimunkát ami "az ő dolga" stb.), közös programok kitalálása stb.

Tudod hogy működik ez. A férfiaknak két dolog kell: sex és kaja, a nőknek viszont figyelmesség, odaadás.

2021. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Hmm. Köszönöm a női választ.

Számomra kicsit meglepő hogy a lányok ennyire szeretnek vele játszani stb. akár azonnali viszonzás nélkül.

2021. aug. 29. 21:39
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon normalis
2021. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Ne aggódj,50éves korodban már nem lesz ilyen.
2021. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!