Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív vagyok de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív vagyok de nem vagyok túl szófogadó. Emiatt a barátnőm elég hamar kiábrándul a játékból. Hogyan lehetnék igazán engedelmes szub?

Figyelt kérdés
Általában csak addig vagyok szubmisszív amíg a fantáziáim valósulnak meg.. pl kikötözés, szexuális dolgok.. a barátnőm viszont sokszor kér tőlem /parancsol/ olyat, amihez semmi kedvem.. és olyankor hagyom hogy inkább megbüntessen, de ahhoz meg neki nincs kedve, szóval így az egész játéknak vége lesz. Mindig kiakad, hogy most döntsem el hogy szub vagyok-e, és akarok-e bdsm-et, mert az úgy jó ha megcsinálom amiket mond.. és amúgy teljesen igaza van, bennem van a hiba.. Hogyan tudna ő engem, vagy esetleg én magamat "megnevelni" hogy 100%-ban engedelmes legyek? Van erre valamilyen módszer? A gondolat, hogy minden vágyát teljesítem nagyon izgat amúgy, csak valahogy ha ott a lehetőség, mégse csinálom.

2021. aug. 30. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Én még ilyen szubot nem láttam 😆

Hát valószínű hogy nem elég hatásos a büntetés. Ha rendkívül fájdalmas vagy kellemetlen lenne akkor megcsinálnád amit parancsol.

2021. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Én mosolyogva enném a szarát is, ilyen szub vagyok :D
2021. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Hát te csak kamu szub vagy.
2021. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért van a szubmisszívnak egy másik jelentése is, aminek nincs túl sok köze a BDSM-hez...

Egy átlagos szubmisszív kiszolgáltatja magát a partnerének, de csak akkor, ha biztosan tudja, hogy az neki jó és semmi olyat nem tenne a partnerem, ami nem kedvemre való. Az én élvezetem áll a középpontban és nem az övé... az ő élvezete viszont az, hogy kedvemre tehet. Nekem eddig mindig olyan partnerem volt, aki erre így abszolút vevő volt és eszébe sem jutott parancsolgatni... lehet, hogy ez egy másik kategória, mint a BDSM-ben jellemző, de attól még létezik... Amiről én írok, az inkább a bizalomról szól és nem a büntetésről.

2021. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Fel kéne cserélnetek a büntit és a jutalmat, mert te a büntit fogod fel "jónak"


Ergo ha viselkedsz, akkor kapsz a pálcával (vagy amit csináltok) és ha rossz vagy, akkor marad az uncsi játék, érted.

2021. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Brat vagy.
2021. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os köszönöm, tényleg ez vagyok! Már csak az a gond, hogy a barátnőmnek ez egyáltalán nem tetszik, ő azt szeretné ha mindig engedelmes lennék, már ha épp játszunk.
2021. aug. 30. 20:42
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyébként nem szeret igazán nagy fájdalmat okozni nekem, ezért a büntetés mindig csak jóleső dolog.. arra gondoltam már h magamat "nevelném" valahogy, de hogy lehetne? Egy másik helyen amúgy ezt olvastuk amit 5-ös írt, hogy a büntetés legyen tulajdonképpen maga a bdsm megvonása, ezzel meg az a baj, hogy még így se veszem rá magamat h megcsináljam amit kér, cserébe ellaposodik a szex és a barátnőm meg még kedvetlenebb lesz tőle.. szóval ezt a megoldást is hanyagoltuk
2021. aug. 30. 20:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem benned van a bibi, hanem a domináns félben, meg leginkább abban hogy a vágyaitok, azok megélésének a módja igencsak különböznek. Lehet BDSM kedvelők vagytok, de nem rezonáltok egy hullámhosszon.
2021. aug. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Erényöv. Valószínű hogy kanisan elég engedelmes vagy. (Nagyon kanosan)
2021. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!