Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív vagyok de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív vagyok de nem vagyok túl szófogadó. Emiatt a barátnőm elég hamar kiábrándul a játékból. Hogyan lehetnék igazán engedelmes szub?

Figyelt kérdés
Általában csak addig vagyok szubmisszív amíg a fantáziáim valósulnak meg.. pl kikötözés, szexuális dolgok.. a barátnőm viszont sokszor kér tőlem /parancsol/ olyat, amihez semmi kedvem.. és olyankor hagyom hogy inkább megbüntessen, de ahhoz meg neki nincs kedve, szóval így az egész játéknak vége lesz. Mindig kiakad, hogy most döntsem el hogy szub vagyok-e, és akarok-e bdsm-et, mert az úgy jó ha megcsinálom amiket mond.. és amúgy teljesen igaza van, bennem van a hiba.. Hogyan tudna ő engem, vagy esetleg én magamat "megnevelni" hogy 100%-ban engedelmes legyek? Van erre valamilyen módszer? A gondolat, hogy minden vágyát teljesítem nagyon izgat amúgy, csak valahogy ha ott a lehetőség, mégse csinálom.

2021. aug. 30. 19:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ahogy a 10es írta, én is azt a megoldást látom csak, hogy erényövbe zár (amit tuti nem tudsz levenni, vagy kihúzni belőle a péniszed és visszatenni mert brat vagy, tehát megtennéd) és akkor hagyja rajtad, ha könyörögsz már akkor sem vegye le, csak ha ő akarja. Pár hét után mint megteszel neki az garantált. Csak ha elélvezel akkor újra indul a pár hét amíg megint szófogadó leszel.
2021. szept. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Többször találkoztunk már az erényöv témakörrel, viccből szóba is került de eddig egyikünk se gondolta komolyan. Egy kicsit mindig is érdekelt milyen lehet de egyelőre el se tudom képzelni hogyan bírnám nonstop hordani. Lehet h adunk neki egy próbát akkor. Milyen fajtát ajánlotok egy "kezdőnek"?
2021. szept. 2. 22:31
 13/13 anonim ***** válasza:

Az elején nehéz elképzelni, nehéz is pár hétig, meg kell szokni, kissé megváltoznak a mindennapi dolgaid is. De utána már jó lesz, élveztek az előnyeit.

Elsőre cb6000 vagy cb6000s. De nem azért mert azt sokáig tudod hordani, mivel műanyag, a gyűrűje is elég rossz kialakítású ezért kb 1 óra híradás után letépné magáról az ember. Egy dolog miatt jó (amellett hogy kicsit tudtok játszadozni), adnak hozzá 5 méretben is gyűrűt. Azokkal ki tudod kísérletezni, hogy neked hosszútávon melyik méret a jó, ahogyan azt is meglátod, hogy a ketrec hossza milyen, túl nagy-e mondjuk a nyagalmi állapotodhoz képest, mert akkor tudod hogy legközelebb rövidebb kell. Javasolom ne az eredeti több tíz ezrest vegyétek meg, hanem valahonnan (Ali, Ebay stb) rendeljetek egy utánzatot, célra megfelelő lesz. Aztán ha tudod mekkora méretek lehetnek jók neked, akkor pedig egy fém, jobban szellőző változatot kell venni (szintén jó az olcsó kínai). Az is valószínű nemlesz tökéletes elsőre, de lehet az ötödik sem. Persze a tuti az egyedi méretekre gyártott, (bár azok sem olyan biztosak, hacsak csináltatsz PA piercinget, vagy veszel szintén drágán jó minőségű (ebből nem jó a kínai) teljes öv rendszerű erényövet (aminek derék része is van, illetve átmegy az agyéknál is hátra). Remélem segítettem. (11es voltam)

2021. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!