Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, lányok! Hogyan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lányok! Hogyan lehet nektek orgazmust okozni, kielégíteni titeket?

Figyelt kérdés

Számodra mi a legkönnyebb, illetve a legkellemesebb (ami nem feltétlenül a legkönnyebb) módszer? Clitoris, vagy anélkül? Azt szereted inkább, ha a párod előbb veled foglalkozik, vagy te mész el később? Egy aktus alatt hányszor...? :)


Ugyan vannak elképzeléseim, de közel sem mondanám magam a téma szakértőjének. Természetesen szeretnék majd vele beszélni is erről, mert gondolom mindenkinek más a preferenciája, de szeretnék tőletek személyes tanácsot is kérni. Mindent meg akarok adni "neki" :)


Köszönöm!



2021. aug. 31. 10:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Nincs hüvelyi orgazmusom, csak csikló. Csikló orgazmust kézzel, nyelvvel is el lehet érni nálam. Azt szeretem ha előbb én élvezek el utána jön az aktus.
2021. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én igénylem hogy aktus alatt élvezzek el és ne szex előtt. Ehhez olyan pózok kellenek ahol ingerlődik a csikló mert önmagában a ki és be mozgás nem tesz boldoggá. 1 orgazmusom szokott lenni de nagyon ritkán becsúszik 2. Párom mindig "bevár" így nekem is kielégítő az együttlét.
2021. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


#2 Elmondod kérlek, melyik pózok ezek pl.?

2021. aug. 31. 11:18
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a kutyapóz a kedvenc. Ha el akarok élvezni akkor szimplán előredőlök, vagy ha kanapén ül a partner akkor eleve dörzsölődik. A másik ha hasra fekszem párna alattam és hátulról történik a behatolás. 2es voltam.
2021. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat lovaglópózt szerettem volna írni. Nem tudom miért lovaglót írtam :D
2021. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó mára befejeztem a kommentelést ;)
2021. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
:DDD Aranyos vagy, köszi a segítséget!
2021. aug. 31. 11:23
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

ffi vagyok de... volt olyan partnerem aki missziben, volt ki lovaglóban, meg olyan is aki hátulról tudott elmenni legkönnyebben, volt ki hüvelyi úton, volt ki csak csiklóval, volt ki azt szerette ha előtte orgazmusig nyaltam, volt ki azt ha közben simogattam a csiklóját és úgy, volt ki úgy hogy utána ujjal.

Szóval ahány ház annyi szokás. Az hogy az előző partnerednek mi volt jó nem jelenti hogy a következőnek is az lesz. Egyénfüggő. Tapasztald ki az adott partnerednél, figyelj a reakcióira, avagy az első szex előtt/után kérdezd meg tőle.

2021. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sehogy. :D Nem trollkodok, tényleg soha életemben nem volt orgazmusom, egyszer sem. De nem a fiúk hibája, egyedül se ment soha.
2021. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#9 ne törődj bele!!! Sokszor mentális okok húzódnak a háttérben, a tudatalattiban megbújó komplexusok, gátlások, rosszul kondícionálódott szokások. Keress fel egy szakembert, ne foszd meg magad az orgazmus örmétől!
2021. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!