Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, lányok! Hogyan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lányok! Hogyan lehet nektek orgazmust okozni, kielégíteni titeket?

Figyelt kérdés

Számodra mi a legkönnyebb, illetve a legkellemesebb (ami nem feltétlenül a legkönnyebb) módszer? Clitoris, vagy anélkül? Azt szereted inkább, ha a párod előbb veled foglalkozik, vagy te mész el később? Egy aktus alatt hányszor...? :)


Ugyan vannak elképzeléseim, de közel sem mondanám magam a téma szakértőjének. Természetesen szeretnék majd vele beszélni is erről, mert gondolom mindenkinek más a preferenciája, de szeretnék tőletek személyes tanácsot is kérni. Mindent meg akarok adni "neki" :)


Köszönöm!



2021. aug. 31. 10:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#9 Jaj, nagyon sajnálom. :(


Mindennel próbálkoztál már (és most nem csak szexuális módszerekre gondolok, hanem pl. pszichológus)? Esetleg gyermekkori trauma?


Ettől függetlenül élvezed/igényled az együttléteket?

2021. aug. 31. 12:57
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok, az a trauma nem egészen tudatalatti (bár szerintem olyan is van, mert csak nemrég jöttem rá valamire, ami előtte fel se tűnt), pontosan tudom, hogy mi az, ami közrejátszik ebben. Még nem voltam pszichológusnál, mert nincs rá pénzem, de jó lenne.

Alacsonyabb a libidóm, mint az átlagnak, de attól még igen, élvezem, és igénylem.

2021. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Velem könnyü a dolog. Elég hamar és könnyen el tudok élvezni kb mindentől. A cicim izgatásától is, a popsi sextől is, a nyalástól, ujjazástól, sextől, csikló simitől stb. Néha még attól is ha szopok, vagy dugják a szám. 18L
2021. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#13 te mázlista vagy

Ilyenről nem is hallottam


Én csak nyalás által tudok elmenni, általában aktus után

Vagypedig ha magamnak csinálom

19L

2021. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 kalandvagy1986 ***** válasza:
100%

#13

Veled valóban könnyű lehet. :)

Én is szerencsés vagyok ilyen téren. A libidóm alacsonyabb ugyan + sokszor fáradtak vagyunk, de ha egyszer elkezdjük... Csikló, vagina, ujjazás, nyali, szex, popó és ezekkel vegyesen is csúcsra tud juttatni párom, egymás után többször is... :)

35N

2021. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem valamiért nem izgat a nyalas, illetve az ujjazas.


Viszont lovagló pózban, úgy hogy én diktáltam a tempot el tudtam élvezni.


Elég egy fura lány vagyok e téren 🙄

2021. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!