Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 15.5 cm hosszú a merev pénisze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15.5 cm hosszú a merev péniszem és 4.4 cm vastag. Ez átlagos méret, igaz? Tehát hogyha a nők akikkel eddig voltam nem éreztek belőle semmit (és én sem nagyon), akkor nem én voltam kicsi, hanem Ők voltak túl tágak?

Figyelt kérdés

2021. aug. 31. 11:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Tuti h lepontoztok, de mindenki a meretekkel meg a sexel van elfoglalva? Ha en sexelnek biztos nem ezekkel foglalkoznek, hanem h mindketten kieleguljunk, jol erezzuk magunkat. 🤷‍♀️
2021. aug. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

#1. Engem nem érdekelt soha a méretem, de az már érdekel hogy a negyedik nővel voltam együtt és nem sikerült kielégítenem (illetve nekem sem volt jó).

Aktusnál szerinte is és szerintem is alig érezhető valami…


Nos, mi más miatt lehetett ez, hogyha nem vagy az én méretem vagy az Ő méretük miatt?


Ha viszont az én méretem átlagos, akkor elvileg a legnagyobb esély arra van egy random partnerrel, hogy passzolunk, s akkor idáig ezzel a 4 nővel csak szerencsétlen voltam, véletlen hogy pont az átlaggal tágabb, nagyobb péniszt igénylő vaginával rendelkeztek…

2021. aug. 31. 11:38
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Átlagos a méreted, s sz.rul fog esni, de ha nem éreztek "semmit" akkor nem ők voltak tágak, hanem te nem csináltál valamit jól.
2021. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Jo bocsi, kicsit tultoltam :(

Beszeljetek meg, kerdezd meg neki h lenne jobb, kozben is kommunikaljatok, valtsatok pozt, majdnem 16 cm az boven atlagos, meg talan az atlag teteje fele megy, igy nem 100 % h veled lenne a baj, de ez csak emaz en tavoli velemenyem

2021. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 15/4-el még soha nem volt ilyen problémám 🤷‍♂️
2021. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Én voltam jópár nővel, a farkam 15/4 tehát még vekonyabb a tiednél. A felének mondjuk úgy jo volt, tehát éreztem hogy punciban vagyok. De mikor nagyon felizgultak, érezhetően nagyobb is bement volna. Hozzáteszem, volt 2 olyan csaj, akik olyan szűkek voltak, hogy nagyon is szorítottak, és nem is tudtam tövig nyomni nekik. És volt 3 csaj, akikkel kb semmit se éreztünk egymásból, igencsak tág puncival voltak megáldva. A tanulság az egészből, hogy a puncik mérete is rendkivül változó, csak erről ritkán beszelünk. És valahol mindenkinek megvan az ideális nő, akinek a puncija pont illeszkedne a pasi farka méretéhez. Na de ki szokott ezalapján partnert választani ugye. És még ott van az is, hogyha egy csaj nagyon nedvesedik, az rendkivül izgató, de hátrány is, mert hiába szűk, nem fogsz érezni semmit.
2021. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%
Csináljátok hátulról.
2021. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk együtt, mert 3 eleve nem volt olyan komoly, a legutóbbira meg én azt hittem hogy komoly, de pár szex után szakított mert nem volt neki kielégítő…


Én el tudtam menni, de csak én is nagyon nehezen, mert én sem éreztem valami sok stimulációt vagy szorító érzést.


“ Átlagos a méreted, s sz.rul fog esni, de ha nem éreztek "semmit" akkor nem ők voltak tágak, hanem te nem csináltál valamit jól. “


Miért gondolod ezt?


Persze benne van ez is a pakliban, ettől a lehetőségtől sem zárkózom el, de szerintem csak nem voltunk azonos méret, nem illetünk össze.


Legalábbis jelenleg ezt gondolom.


Ha ez átlagos méret, akkor elég kicsi az esély rá, hogy 4-ből 4 lánynak kicsi leszek, de azért még az “előfordulhat” kategória szerintem.


Akkor lesz fura, hogyha a jövőben sem találok olyan partnert akivel jó…

Akkor más a gond.

2021. aug. 31. 11:51
 9/21 anonim ***** válasza:
43%
Az érezhetőségben nagyon fontos a keménység. Egy átlagos méretű faroknak muszáj betonkeménynek lennie különben tényleg nem fogják érezni a nők. Fontos még a technika, és a behatolási szög is.
2021. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
Öcsi, 15 körül van nekem, 4,4 cm átmérő és az összes barátnőmet feszítettem, pedig nagyon fel voltak izgulva. Ez egy újabb kérdés, hogy az átlagos farkú férfiakat lejárassák.
2021. aug. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!