Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok a ti barátotoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a ti barátotoknak mekkora és mekkora péniszekkel találkoztatok eddig? Annyira sok a nagyot mondó nagyszájú hogy neki 18-20 de szerintem az átlag ettol jóval kevesebb és ezzel csak az átlagos srácok önbecsülésének ártanak...

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 11:05
A kérdező szavazást indított:
12-13 cm
14-15 cm
16 cm
17 cm
18 felett
40 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Az önbevallott méretből legalább 2-3 cm-t le kell vonni, az órákig bírom és sokszor megy többnyire 2 perc alatt eldurran és utána felsül, vagy olyan zavarban van hogy fel sem áll. Általános tapasztalat, minél jobban fényezi magát egy fickó mennyire császár az ágyban annál bénább lesz a valóságban.
2021. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
15
2021. febr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Pont 18 neki, szóval a 18 felett lett bejelölve.
2021. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Ugyan én srác vagyok de válaszolnék a barátnőm helyébe mert ő nem gyakorizik.


Az enyém 16,5-17 cm és eléggé vastag. Viszont a barátnőm előttem egy 24 centissel volt x hónapig együtt. És tényleg akkora, barátnőm lemérte. Képet és videót is mutatott róla.

2021. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

A férjemnek 18, a szeretőmnek 16.

38 évem alatt volt 15 alatti és 20 feletti is.

Az önbecsülést nem a méreteddel kell kivívni, vagyis azt is mérik csak nem centiben hanem IQ-val.

2021. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!