Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl vastag lenne a péniszem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl vastag lenne a péniszem? (17/5)

Figyelt kérdés

A barátnőm és korábbi lányok is mondták, hogy eléggé vastag és nehéz is annyira felizgatni őket, hogy könnyen beférjen. Nagyon ritkán fordul elő, hogy könnyen becsúszik. Sikosítóval nem olyan jó szerintem, a természetes nedv sokkal kellemesebb érzetet ad, mint a sikosító. Lányok nektek mi a tapasztalat? Ez átlagos méret, én csinálok rosszul valamit?


Mit tudnátok tanácsolni?



2021. aug. 31. 15:54
A kérdező szavazást indított:
Átlagos
Vastag
Nagyon vastag
Túl vastag
Kicsi
32 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Se a hossza se a vastagsága nem átlagos.
2021. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Ez a 17/5 jó lesz a valóságban 15/4.5-nek.
2021. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#2 Fontos volt megtudnom a vastagságát már régen, mert a sima durex sosem volt jó, állandóan szorított, aztán megtaláltam a "MySize" nevű óvszert, ami kifejezetten kényelmes az ilyen méretre is.
2021. aug. 31. 15:58
 4/23 A kérdező kommentje:
Egyébként 27 vagyok és valóban tudom ajánlani a MySize márkát, ha valakinek ilyen "gondja" van. Nem feltétlenül rossz dolog ez a méret, viszont a kezdeti behatolás valóban nehezebb és kutyapózban általában vigyázni kell, mert érzékenyebb így a csajoknak.
2021. aug. 31. 16:01
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Ez konkrétan a tökéletes méret szerintem. Itt mindenki azt fogja írni, hogy túl nagy, nyilván, mert itt minden túl nagy, ami nem 13 centi. Páromnak is ekkora, és egyébként szintén mysize óvszert használt régebben. Mi sose használunk síkosítót, nagyon vonzódom hozzá szexuálisan, pár érintésétől be tudok nedvesedni. Kis ujjazás, kis nyalás esetleg, akár orgazmusig, és utána be szokott menni. De néha annyira be vagyok indulva, hogy ezekre sincs szükség. Igaz így is érzem, hogy eléri a méhszájam, de nekem nagyon jó érzés, nagyon intenzív. És óvatosan kezdj el mozogni, ne egyből izomból tövig, hanem érzéssel, érezd, hogy hol meddig mehetsz. Szóval szerintem ha eléggé felizgul a lány, akkor könnyebb dolgod lesz.
2021. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
11%
#5: még jó, hogy csak szerinted. Ha ennél rövidebb farkút fogsz, ki, kidobod? Hm. Az megvan, hogy a férfiak kb. 2-3%-nak ekkora, ha hitelesen mérnék?
2021. aug. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az tényleg sokat segít, ha könnyen fel van izgulva, igyekszem vigyázni rá, de néha elkap a hév és nehéz mindig óvatosnak lenni, talán ezt inkább fejben kell elintézni elsősorban. :D Viszont, ha a párom kicsit is olyan hangulatban van, hogy nincs kedve, akkor kb lehetetlen a behatolás, pedig mondta, hogy mással ilyen gondja nem volt, mert ha nem is volt annyi kedve hozzá, miután berakták már megjött a kedve és benedvsedett, de így ez sem játszik.
2021. aug. 31. 16:11
 8/23 A kérdező kommentje:
#6 Attól, hogy valakinek ez a méret a tökéletes, az nem azt jelenti, hogy csak ezzel éri be, szerintem nem farok alapján választ párt egyik nő sem. És amúgy a MySize oldalán könnyen kiderítheti bárki "hitelesen" a méretét, több módszer is van a mérésre és valóban fontos ilyen vastagságnál tudni, hogy mekkora, ha kényelmes óvszert akarsz viselni...
2021. aug. 31. 16:19
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Egy hajszálnyival vastagabb az átlagnál, de nem vészes. Több előjáték, óvatosabban csináld. Az átlagosnál nagyobb méretnek ez a hátránya, többszörös odafigyelés kell a megfelelő "használatához" hogy örömet és ne fájdalmat okozz vele.
2021. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
Az átlag vastagság 4 cm körül van. Az 5 mióta hajszállal vastagabb ennél?
2021. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!