Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szub mazo csajok! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub mazo csajok! Nektek milyen vágyaitok vannak? Miket próbáltatok ki már?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, mit próbáltatok ki már. Kort is írjatok! 22 éves szadista srác vagyok

2021. aug. 31. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Értelmes, normális, határozott, megfelelő kisugárzású Férfi akinek a személyisége is megnyerő - minden másról majd utána lehet konzultálni.

Illetve lenne vágy... kevesebb botcsinálta műdomocska legyen, de ez sajna hiú ábránd.

2021. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Privátban is válaszolok
2021. aug. 31. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Írsz te szerintem magadtól is mindenkinek privátot akit nőnek gondolsz - ezért írtad ki ugyebár a "kérdésedet" :D
2021. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Az ilyen kérdéseket felesleges kiírni, ahol csak önkielégítéses ábrándokra próbálja a kérdező használni a válaszainkat...


És most leszögezem, hogy aki privátot merészel írni azt automatikusan blokkolom. :)

2021. szept. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!