Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nő dugja meg faszit felcsat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nő dugja meg faszit felcsatolhatóssal, akkor honnan tudni, hogy vége van az aktusnak?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Onnan, hogy nagyon nagyot élvezek ettől. Nyögök, lihegek. F
2021. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha lekókad a műbroki.
2021. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Onnan, hogy ha felhozza, szakítok, szóval vége.
2021. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Kijön az összes "Barnabás" hátulról a hapsinak.
2021. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs konkrét vége így (ezért se szeretem a "standard" felállást) de ilyen esetben amikor a lány úgy érzi, hogy elég volt neki
2021. szept. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Új értelmet nyer a színlelt orgazmus. Mostmár fiúk is képesek rá?!
2021. szept. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor engem dug az asszony én el tudok élvezni úgy is. Na utána van vége.
2021. szept. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Van olyan felcsatolható szerszám, aminek befelé is van vége, esetleg még rezeg is mozgás közben, szóval a nőt is izgatja konkrétan fizikailag, amikor csinálja az egészet. Ilyen esetben általában addig tart az aktus, amíg a nő el nem élvez. Egyébként meg addig, amíg szimplán csak jólesik neki, vagy mondjuk el nem fárad közben. De amúgy ez a kérdés nagyon ilyen pasis gondolkodásra vall szerintem, mármint hogy csak az számít, aminek látható jele és eredménye van, és vége is mindig csak akkor lehet, amikor fröccsen a sperma.
2021. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Nálunk a páromat alapból izgatja a dolog, ő szokta szorgalmazni. Szóval eleve be van gerjedve, plusz dörzsöli neki a felcsatolhatós. Úgy még nem élvezett el (asszem), de hát nem is bírja a dugás tempót sem. (Ő azért rájött, hogy nem annyira könnyű)
2021. szept. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!