Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jartatok már hasonló cipőben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jartatok már hasonló cipőben? Ha igen, mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Ellentétes nemű barátotok bár kapcsolatban volt, úgy éreztétek hogy hozzátok is vonzódik.

Nálam úgy volt hogy korábban a srác nagyon nyomult nálam de akkor még más volt a kiszemeltem, eljárogattam attól még vele találkozni, de én barátinak gondoltam. Aztán emiatt a fiúnak lett egy csaja, aki elég éretlen hozzá képest meg jóval fiatalabb is. És mindig velem irkál a srác este meg nagyon szeretne találkozni. Nekem azóta elkezdett bejönni? Mit kéne tennem? Akinek van asonló tapasztalata, légyszi ossza meg



20/L



2021. jún. 29. 07:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Nyilván találkozni fogok vele ez egyértelmű, de azontúl
2021. jún. 29. 07:28
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja és még talán az is fontos lehet, hogs a srác tart attól hogy ha a lany irigy barátnői meglatnak vele, terjeszteni fogják hogy megcsalja
2021. jún. 29. 07:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyere vele akkor össze, mit veszíthetsz?
2021. jún. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De van barátnője
2021. jún. 29. 07:41
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Ott volt a lehetőség előtted amikor ő is szabad volt.


Most már szerintem várd meg hogy újra szingli legyen. Így tisztességes.

2021. jún. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Kicsit komolyodni kéne még. Átgondolni a döntések következményeit... Meg alapból átgondolni hogy egyáltalán te mit is akarsz...

Láthatóan fingod sincs semmiről

2021. jún. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Itt komolyan ilyen utálatosak az emberek?🤣 nem értitek hogy pont az a baj forrása hogy nekem akkor még más tetszett? Hiába volt ott a lehetőség előttem
2021. jún. 29. 08:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Így jártál. Kis ízelítő mit érzett a barátod aki nyomult rád és mégsem lett belőle semmi. Mert neked más tetszett.


Légy türelmes, ahogy ő is az volt.

2021. jún. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes példája a 2 szék között a földre effektusnak.

Tanulj az esetből és legközelebb ne játszd a királylányt, aki a lovagot várja.

Remélem azt mondanom se kell, hogy a minimum az lenne, hogy megvárod amig a srác szakít magától. Addig ne is találkozgassatok, mert csak a feszkó lesz.

2021. júl. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már! 20 éveskék vagytok! Ilyenkor még nem kell rohanni az oltárhoz. Találkozol vele, és elmondod hogy tetszik neked, és kár hogy amikor ostromolt, lepattintottad. Erre fog valamit lépni. Lepattint, vagy otthagyja a lányt és veled kezd, vagy mindkettőtöket megtart! 20 évesen légy egy kicsit lazább!

Ha elutasít nem szégyen, hisz a haverod!

2021. júl. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!