Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, élvezetek ha karmolják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, élvezetek ha karmolják a hátatokat? Csajok, ti szoktatok ilyet tenni, akaratlanul, orgazmus közben?

Figyelt kérdés
2021. szept. 1. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Szoktam de csak finoman
2021. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó tud lenni. 27/F
2021. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én valahogy annyira nem. Barátnőm régen szó szerint véresre karmolta a hátam párszor, nekem nem igazán jött be.
2021. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem karmolok, csak magamhoz húzom, megszorítom a kezét, stb. Igaz alapból is rövid a körmöm, a munkám miatt.
2021. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell a körmöt rövidre vágatni. De ha pocsék vagy az ágyban azzal is megúszod. Nyáron kellemetlen, amúgy ez egy fasza jelzés hogy jól dolgozom.
2021. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Uhhh, de még mennyire 😊😊

Minnél jobban kapar annàl jobban dugom ettöl ő mégjobban élvezi és mégjobban kapar. Szóval ez olyan ördögi kör. 😁

2021. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam igazán karmolni, mert az fáj neki. Max húzogatni a hátán a körmömet...

de ha nagyon élvezek már és nem bírok magammal, akkor inkább a kezét szorítom vagy a lepedőt :D

2021. szept. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én pasiként nagyon imádom,ha karmolja a hátam,persze nem nyúl be a bordámig,csak finoman,vagy harapdálja a mellbimbómat,finoman a zacsimat...Uhh,de jó lenne már valakivel ezeket átélni...


40/F

2021. szept. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én annyira nem, mert járok úszni és nem mutat jól.

44F

2021. szept. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon izgató, bár nem akkor ha annyira erősen csinálja valaki, hogy belém mártja őket.

26/F

2021. szept. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!