Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van itt olyan akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van itt olyan akinek volt sexbarátja? Benneteket nem zavart, hogy csak sexre kellesz?

Figyelt kérdés
2021. szept. 2. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem, miért zavart volna? Kimondottan szexbarátok voltunk, és az elején tisztáztuk is, hogy nem akar többet egyikünk sem.

30N

2021. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nem volt szexbarátom de miért zavarná ha előre le van tisztáva? Mindketten megkapják amire vágynak. A kulcs a tiszta egyenes kommunikáció. Az sokkal megalázóbb ha színészkedik meg sunyiskodik a csávó és csak szexet akar.
2021. szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Volt. Nem zavart.
2021. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem zavart, hát nekem is csak arra kellett:D ennek pont ez a lényege. Ilyenkor ez nem zavar senkit
2021. szept. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavart mert nekem is csak arra kellett
2021. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavarna? Letisztáztuk előre a játékszabályokat, hogy egyikőnk sem akar semmi komolyabbat a másiktól. Ez kétélű fegyver, az esetek felében a nők gondolják túl a storyt és szerelmesednek be, a másik felében meg a pasik akarnak egy idő múlva "többet".
2021. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 6-osnak. Mivel az ember olyan szexhavert/havercsajt választ, akivel jó is a szex, általában vki szerelmes lesz... Itt szokott a történet elakadni. 42/F
2021. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5%

"Az sokkal megalázóbb ha színészkedik meg sunyiskodik a csávó és csak szexet akar."

Te 0 tapasztalatú! Ez úgy szokott történni hogy még arra sem vagytok jók, csak miután már levetkőztél akkor már legalább legyél megdugva. Nem a pasi baja hogy kaka a tested/viselkedésed/szagod/stb...

2021. szept. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"akkor már legalább legyél megdugva"


Csak nem te is eme sunyiskodó mulya pasas vagy? Milyen nagylelkű, legalább legyen megdugva. Én arra gondoltam amelyik szerelmet meg mindent kamuzik közben semmit nem akar csak dugni. Nosza akkor csak nem olyan kaka az a test.


Szexkapcsolat előtt illendő tisztázni a játékszabályokat. Ha itt hápogsz ez akkor is így korrekt.

2021. szept. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már ha meg tud egyáltalán :D
2021. szept. 2. 17:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!