Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merjek közeledni egy felsőbbév...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek közeledni egy felsőbbéves felé? Pasik, nektek imponálna ha egy fiatalabb csaj közeledne felétek?

Figyelt kérdés
Gólyatáborban ismerkedtünk meg és értelemszerűen én voltam a gólya. Úgy vettem észre, hogy ő tipikusan ez a népszerűbb, nagydumás pasi de ennek ellenére full jól eldumáltunk. A lányok körében is népszerű elvileg mert az én csapatvezetőm mondta, hogy minden Gt-ben van olyan csaj aki rá akar menni de ő kioffolja őket. (mivel nem is lehet kapcsolat a gt alatt felsőbbéves és gólya között) Rá akarok írni nyíltan ismerkedési szándékkal de félek hogy ilyen hülye kis rajongó elsősnek néz.
2021. szept. 2. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem túl nyomulós, ahogyan ráírsz, hanem csak ismerkedési szándékot mutatsz, akkor nem fog “hülye kis rajongó elsősnek” nézni.

A kérdés első felére válaszolva pedig, engem egyáltalán nem zavar, ha egy lány (persze 18 fölött) ismerkedési szándékkal közeledik, amikor nem vagyok kapcsolatban.

30 f

2021. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Nagydumás, népszerű pasi = A pasi, aki levarr párszor aztán kuka vagy. De ha neked oké, hajrá.

Voltam már egyetemista. Kamu, hogy ne lehetne bármi főgólya és gólya között. Nálunk is volt. Ezt csak azért mondja, hogy versenyeztesse a lányokat, akik mindenáron el akarják így érni, hogy velük feküdjön le. Nice tactic.

2021. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet?
2022. szept. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!