Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a pasik akik nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik akik nagyobb farkat akarnak maguknak azt azért tennék, hogy a nőnek fájdalmat okozzanak?

Figyelt kérdés
HA egy pasinak kicsi a farka, attól még ő el tud élvezni, akkor miért akar nagyot mindegyik?
2021. szept. 3. 00:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

#8-as ként ott a válasz.

Az a baj,hogy olyanokra mondjátok itt hogy férfiak meg pasik,akik valójában 13-16 éves tinifiúk akik nagykorúnak adják itt ki magukat. És ők akarnak nagyobbat nem az igazi férfiak. Egy igazi férfi megelégszik és azt használja amilye van. Remélem kielégítő választ írtam.

2021. szept. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont az ellenkezője miatt nem? Vagyis hogy még jobban tudjunk örömet okozni, még teljesebb legyen a szex nem csak nekünk, hanem a partnernek is.

Mondjuk én pl 18at nem akarnék. Szóval nem tartozom bele abba, hogy sokkal nagyobbat akarjak.

Nem a méret számít leginkább, hanem hogy egy férfi hogyan használja.

Mondom ezt a 15,5 cm, 4 cm vastag szerszámommal. Panaszkodást nem igazán tapasztaltam még.

2021. szept. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha már választani lehet akkor nagyobb bankszámlát nem lehetne inkább? 😂 Az önbizalomhiányos pasik vágynak rá, mintha attól hogy +2 cm lesz a nadrágban ahol a szexig úgysem látszik olyan hű de nagyon megnőne a kisugárzásuk. A világ legnagyobb bránere lehet a tiéd, ha béna vagy a csajozáshoz max. pisilésre fogod használni.
2021. szept. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%

11

Nem egészen. Egy 12 centis pöccsel harminc évesen sem lesz elégedett aki 15 évesen sem volt. Használni sem tudja, hiszen komplexusai vannak, ami miatt csajozni sem tud. És mindezért a nagyfarkúakra meg a nőkre haragszik. Hiszen ő nem tehet róla...

2021. szept. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevesen akarunk nagyobbat. Akik ide írogatják a kérdéseiket, hogy elég nagy-e x vagy y centi, azok valószínűleg vagy nagyon fiatalok, éretlenek vagy nulla önbecsülésük van. Természetesen könnyebb ráfogni a farkuk méretére mindent, azt gondolva, hogy ha nagyobb lenne, akkor minden nő a lábuk előtt heverne.
2021. szept. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
48%

"Nekem tök mindegy kinek mekkora van, magasról letojom"


eset lehet alapból amiért egy nem-leszbikus nőnek mindegy:


1) nem szereti a szexet

2) úgysincs hüvelyi orgazmusa

3) azt sem tudja miről beszél, pl mert még szűz, vagy eddig csak egy féle méterrel volt


Amúgy nem,nyilván nem azért akarnak egydsek nagyobb péniszt hogy fájdalmat okozzon,hanem hogy intenzívebb élvezetet okozzon és/vagy vonzóbb látványt.

2021. szept. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
17%

A pasik mindent azért csinálnak hogy a nőknek fájdalmat okozzanak. Benne van a génjeikben. Az ételt is mindig elették a nők elől, ezért lettek erősebbek mint a nők. Ezután gyerekjáték volt a gyereknevelés rabszolgaságába kergetniük a nőket és ott tartani évezredeken át. De már lassan fordul a kocka és bosszút állunk mindenért kamatosan. Mi adunk életet de el is vehetjük.

Aki pedig le merészel pontozni az egy szexista bunkó manbaby. (A lepontozás is - a dislike-kal együtt - az elnyomás szimbóluma és azt a tévhitet erősíti hogy az egyik ember válasza, kommentje, posztja jobb mint a másiké. Hát nem, minden válasz egyenlőnek születik és megilleti az egyenlő bánásmód!)

2021. szept. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
48%
A nagy farok a big dick energy miatt kell. Vagy ha az nincs, veszel egy terepjárót.
2021. szept. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem csak azért, én pl. mindig elélveztetem a csajt is, nálam ez alap a szexben, de azt is szeretem, ha nyög kissé a fájdalomtól mert keményen megrakom.
2021. szept. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Épp azért lenne jó, mert azzal örömet okozol a nőnek. Egy átlag 15cm pöccsel már én lennék a világ legboldogabb embere. De kicsi van, bele kell törődni. Legszarabb, hogy semmivel se tudsz rajta változtani. Ha nem vagy izmos gyúrhatsz, ha fáj a fejed ott az algopirin. Erre semmi gyógyszer nincs, születési rendellenesség. Marad az örök rosszkedv, önbizalomhiány stb.
2021. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!