Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, a státuszszimbólum, mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, a státuszszimbólum, mint a drága sportkocsi, luxus villa, milliós karóra, márkás öltöny stb. hogy hatnak rátok ismerkedésnél és a szexuális vonzalom kialakulásánál?

Figyelt kérdés
Ha adott egy ilyen férfinél a jó stílus, és megjelenés.

2021. szept. 3. 12:14
A kérdező szavazást indított:
Inkább kerülöm a nagyon gazdagokat. Hátrány nálam.
Semennyire, hidegen hagynak. Nem szempont ez számomra.
Nyilván előny, szívesebben igent mondok egy randira, ha a férfi gazdag.
Könnyebb elcsábítania a férfinak, ha látom rajta hogy gazdag.
A vonzó vagyona miatt szívesen szexelek egy pasival.
Ilyenkor sokkal több mindent hajlandó vagyok szexuálisan megtenni a férfinak.
Felizgatnak a pasihoz tartozó luxus vagyontárgyak, szexuálisan vonz.
Csak ez számít. Anyagi értelemben más férfi szóba se jöhet.
28 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Én csak azonos társadalmi rétegből ismerkedek és én nem tartozok ebbe a világba. Nálam az átlagemberek a nyerők.
2021. szept. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudnék gazdag pasival együtt lenni.Előbb-utóbb kibukik a vagyonbeli külömbség.
2021. szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár így lenne.
2021. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok gazdag, átlag ember vagyok, ilyen párt is szeretnék magamnak.
2021. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szexuálisan felizgulok az új Lamborghini Countach látványától. De az hidegen hagy, hogy a pasi gazdag-e.
2021. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Na most tuti én vagyok a hülye, meg a mesebeli székely asszony aki mindent fordítva csinál, de számomra inkább félelmetes lenne, mint vonzó, és lehet elég kényelmetlenül érezném magam az illető közelében.


Emellett a "jó stílus" nagyon szubjektív dolog. Engem ezerszer inkább vonzz egy szabad lelkű, izgalmas, egyedi művész, mint mondjuk egy hideg, racionális sygma male űzletember.


Valamint nem vagyok gold digger. A saját életemet akarom élni, nem pedig egy gazdag pasastól függeni.


Úgyhogy ha hülye vagyok ha nem, nálam nem jelentene igazi előnyt, viszont mivel tartanék tőle milyen "mellékhatásai" lehetnek a vagyonának, jelenthetne valamennyi hátrányt.

2021. szept. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Taszít. Nem a gazdagság ténye,hanem az,hogy ezzel villog,a sznobokra jellemző ez a magatartás.A személyiségével,kedvességével,műveltségével próbáljon levenni a lábamról,ne az anyagi javaival.
2021. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A golddiggereknél nagyon - sőt azoknál szinte csak az számít. A nők többi részénél meg lényegtelen, a személyiség számít, az ember maga. Sőt nagyon sok nő lenézi azt aki csak a pénzével akar villogni emberileg meg egy nagy nulla.
2021. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Taszít.

Ennek az oka az, hogy az én hozzáállásom a pénzhez az, hogy arra költöm, amire szükségem van. Felmérem a pontos igényeket és ennek megfelelően vásárolok. Például akkor veszek új telefont, ha az előző valamilyen oknál fogva már nem alkalmas arra, amire szükségem lenne. És ha új telefont nézek, nem veszek 2K-s kijelzős mobilt, ha úgyis csak levenném a felbontását, mert sokat merít.


Szóval számomra elég röhejes az, ha a többtízmilliós kocsijával ott áll a dugóban a nagykörúton:D Soksok lóerős autója versenyzőknek legyen. Dráága karóra értelmezhetetlen, egy sokkal olcsóbb, de stílusban megfelelő is mutatja mennyi az idő. És az óriási villa is fölösleges abban az esetben, ha a szobák fele üresen áll.

Persze Kimi Raikenen versenyző, neki lehet gyors sportautója és nagy villája amiben partyzik az emberekkel:D


Szóval akin az tlátom, hogy indokolatlanul drága cuccai vannak, és nem használja ki, azt én úg ykönyvelem el, hogy nem ismeri a pénz értékét és nem bánik vele jól.

2021. szept. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

6-os gondolom 30 alatt lehetsz. Sygma male pont lehet művész hajlam. Olvasd el milyen pontok vannak rá.

Üzletember általában alfa.


8-as mondjuk úgy hogy vannak átmenetek a két csoport közt.

Golddigger az a számító csak pénzre menő nő. Uccsó válasz.

2021. szept. 3. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!