Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak még rajtam kívül itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még rajtam kívül itt olyan emberek, akiknek ilyen fétiseik vannak?

Figyelt kérdés
Szóval én a nálam sokkal magasabb és erősebb nőkre izgulok, fétis szinten. Nem csak az izmok izgatóak számomra, hanem például ha szkanderben, vagy egyéb módokon kimutatja rajtam erőfölényét. Vannak még itt ilyen emberek hasonló fétissel?

2021. szept. 3. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek a kigyúrt, izmos lányok. Ideálom Szabó Franciska. Izgató lenne, ha egy ilyen lány legyűr. De izmos vízilabdázó lánnyal is szívesen birkóznék.
2021. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Hát én 195 cm vagyok,és 130 kg.Na ha én is ilyen csajokra izgulnék,azt hiszem,nagy bajban lennék!
2021. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon magas lányok tetszenek, de az izompacsirták nem.
2021. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Igen, vannak még rajtad kívül szubmisszív pasik.
2021. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs magas izmos nő fétisem, de lenne egy dolog, amiért nagyon hálás lennék, ha egy ilyen nő megtenne velem, mert ők tudnák megtenni.
2021. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A doomináns nők bejönnek, akik nem félnek a fizikai harctól sem.
2021. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!