Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezért elhagytam,jol tettem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért elhagytam,jol tettem? Az elejèn szoltam hogy nem mehet el a szàmban,megértette,1-2honapja viszont elkezdte erőltetni,szerette volna,èn nem,az utolsó szexnèl nem engedett el,megtette,reflexből behànytam,el is vàltak utjaink.

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 06:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"De azt is figyelembe kell venni, hogyha neki így esik jól, akkor hosszabb távon nagyon frusztráló, ha sosem engeded neki."


Hát pont ezért tette jól, hogy dobta a pasit. Majd talál egy kevésbé frusztráló partnert.


Alap, hogy a szexben csak olyan jöhet szóba, ami mindkét félnek jó, ha ettől az egyik frusztrált lesz, keresni kell mást.

Az pedig, ha olyat tesznek velem, ami kifejezetten undorító, rossz, esetleg fáj, az nemhogy frusztráló, de egyenesen traumatikus. Tényleg be kellene vállalnom egy traumát azért, hogy a másik ne legyen annyira frusztrált??? Az 5-ös válaszoló hozzászólása a szélsőségesen önző kategória...

2021. szept. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

11es

Ennyi erővel kitalálhatja azt is a nő, hogy nem szereti a behatolást (sok ilyen nő van), és nincs semmi szex. Ez is normális lenne?

2021. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

12-es rettenetesen nyakatekert az érvelésed (már ha ez annak tekinthető.)

De ha már itt tartunk: az a nő, aki nem szereti a behatolást, azt meg kell erőszakolni, mert a pasi igénye mindenképp előbbre való?

Ha egy nő nem szereti a behatolást, akkor vagy másképp kell őt szeretni, vagy úgy kell csinálni, hogy mégis szeresse, vagy keresni kell olyat, akivel egyeznek az igények. Ez ilyen egyszerű.

2021. szept. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

13as

Nem egészen. Azért az egymás szexuális igényeinek kielégítése elég alapvető kéne legyen egy kapcsolatban.

2021. szept. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Eléggé középkori a felfogásod. Akkor úgy hívták: házastársi kötelesség, ma viszont kapcsolati erőszak minden olyan, amit az egyik fél nem akar, a másik mégis rákényszeríti.
2021. szept. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
16%

Milyen már hogy nem szereti?

Sokmindent nem szeretünk de muszály.

2021. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Először is a muszáj nem ly, másodszor a szex sohasem muszáj. Ha téged így neveltek, akkor valaki valahol valamit irgalmatlanul elcseszett..
2021. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Én szakítanék egy olyan nővel aki még csak az általánosan elfogadott dolgokat sem engedi a szexben, túl sok évet pazaroltam olyanra aki mindig csak hitegetett azzal hogy lesz valami… Azon túl, hogy kinyaltam nem engedett semmit.

Én türelmes voltam mert szerettem és azt hazudta, hogy Ő is szeret.

A következő pasijával érdekes módon szinte mindent bevállalt, mivel az egy erélyesebb férfi mint én.


Mindenesetre, az hogy lefogom és kvázi megerőszakolom, akkor sem opció… Ilyet nem lehet csinálni.


Mondom, ha elégedetlen, akkor a legjobb megoldás szerintem a szakítás.

2021. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató,de ugy èrzem hogy jol tettem,hogy legyek így vele ezutàn,ha nem bízom benne,aztse mondhatja,nem voltam bevàllalos,sok mindent kiprobàltunk,tudta hogy ezt nem szeretnèm,nem tehetek rolla,nem birom ha a szâmba megy el.
2021. szept. 5. 19:01
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Gondolkozz el miért nem birod.Keress fel egy szakembert hátha tud segíteni, és rendbejössz.
2021. szept. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!