Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik,törtét már baleset anál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik,törtét már baleset anál sex közbenMeséljétek el...kellemetle volt vagy,hogy lehet az ilyet le reagálni?csajok ti is írhattok

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem volt ilyen, pedig sose volt "előkészület"
2021. szept. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Elore tudtuk, hogy tortenhetnek ilyen balesetek es megbeszeltuk, hogy nem lesz ciki. Aztan mikor megtortent akkor csak siman kidobtuk a koszos gumit es senki se szegyenkezett a masik elott, felnott modjara kezeltuk. En is tudtam mivel jarhat mikor betettem a fenekebe es o is tudta, hogy olyan lehetek meg ha elo is keszult.
2021. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem történt baleset egyszer sem :)
2021. szept. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valakitől régen hallottam, hogy kukorica szem volt a végére ratapadva. Főtt kukoricát evett a lány és az nem emesztodik meg.
2021. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, volt már
2021. szept. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Egyenlőre nekünk sem volt semmi probléma! kb 15x csináltuk a 6 év alatt.

25 f

2021. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer, vagy kétszer már előfordult. Röhögtünk egyet, megmosakodtunk és kicseréltük a lepedőt.
2021. okt. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!