Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amíg vékony alkatom van nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg vékony alkatom van nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Ahoz hogy lehessen barátnőm erősödnöm kéne?

184/70 vagyok most.

Nem vagyok lányos kinézetű, mert szélesek a vállaim, meg az arcom is férfias csak vékony vagyok.


2021. szept. 5. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ezen múlik. Vékony pasiknak is van barátnőjük.
2021. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz, hogy ilyen szinten fogod fel ezt...
2021. szept. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi gondod nem lesz. Én is vékony vagyok már 40 felett és nem volt ebből gond. Nyilván van akiknek más jön be, de egy csomó nőnek meg ez teljesen bejön. Szerintem ha csak kicsit edzel és van némi karaktere a testednek az már jó.


Meg amúgy az a trükk a nagy mennyiségű izom felpakolással, hogy ha nem tolod az edzést le is megy. Szóval rengeteg időt kellene beletenni. Én inkább a normál életembe teszem ezt. De azért itthon edzegetek, de inkább azért, hogy karban legyen a testem, nem azért hogy nagyobb legyen.

2021. szept. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg itt picsogsz addig nem lesz csajod.
2021. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 185/55 vagyok és van. Szóval elméletileg nem lehetetlen.
2021. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!