Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bdsm-hez ti honnan szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bdsm-hez ti honnan szoktatok venni komolyabb berendezést?

Figyelt kérdés
Itt most olyanokra gondolok mint pl kereszt, vagy álvány kikötözéshez, tehát olyasmik amiket nem lehet megvenni az ikeában. Mindenki egyedileg csinaltatja?

2021. szept. 5. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezek többnyire egyedi bútorok.
2021. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak mert érdekelne hogy mekkora piaca lenne ha készen kaphatóak lennének.
2021. szept. 5. 20:18
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó kérdés. Szerintem erősen függ a minőségtől, illetve attól, hogy mennyire kompakt bdsm eszköz.
2021. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen a méret az tuti probléma, de szerintem lehet jó megoldást találni ami befér egy átlag lakásban kialakított bdsm szobába.

Persze lehet kompakt kollekció is ami elrejthrtő a hálószobában.

2021. szept. 5. 20:27
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Láttam már házilag barkácsolt ágykeretbe épített keresztet is. :D


Mo.-n kicsi a piac, ezzel azért számolj. De ha ügyesen dolgozol, akkor keresetkiegészítésnek biztosan remek ötlet.

2021. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3%
Moszadtol
2021. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5,

Valószínűleg nem nagy piac de ezeken nagyobb is az árrés.

Illetve én arra számítok hogy az internet miatt tuti nyitottabbak az emberek már most is, később még inkább azok lesznek. Ha meg megveheted készen és nem kell személyesen egyeztetni az asztalossal, akkor még népszerűbb lehetne.

2021. szept. 5. 20:51
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Guantanamói börtönböl rendeljük. A CIA nak profi cuccai vannak, ràadásul mind kipróbàlt és bizonyítottan hatásos.
2021. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendkívül vicces, köszönöm szépen.
2021. szept. 5. 20:59
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

8

A KGB-nek még jobb cuccaik vannak.

2021. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!