Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BE kapcsolatban ez tolerálharó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BE kapcsolatban ez tolerálharó?

Figyelt kérdés
Középkorú férfi, nem veti meg az alkoholt sem sajnos és fiatal korában heregyulladása volt. Ez miatt úgy volt, hogy nemzőképtelen,szerencsére nem így lett. A lényeg: Szinte csak a szopásra gerjed és mellfétise van.Erkciója gyorsan van és sokáig. Viszont nem tud elmenni, vagy csak nehezen. (nem csak velem, mással sem). Ennek ellenére nagyon jó vele, viszont nem nyal, mert hogy ő azt nem szeret. Én azért ezt nagyon önző és egyoldalú dolognak érzem a tények ismeretében. Elsősorban férfiak ti mit gondoltok erről? Komplexus? önzés? Esetleg kiégés? Vagy sokan vannak így? (És nem, ne írjatok priviben)!

2021. szept. 6. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
mi az a BE kapcsolat? be se rakja akkor neked? legalabb valami nagy vibrivel szetdurrant miutan o elment?
2021. szept. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
BE= Barátság extrákkal:D Es de berakja. Lovagló póz általában, mert én azt szeretem nagyon.És mivel nem, vagy csak nehezen durran el, jó sokáig tart a szex.
2021. szept. 6. 00:09
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
akkor mi a problema? jo sokaig tud tolni. a nyalas hianya meg siman elojohet mas pasinal is. es igen, nem fair, hogy neked szopnod “kell” o meg nem nyal. onzo dolog, de nagyon sok pasi utal nyalni valamiert tehat nem kirivo eset
2021. szept. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. A gond sokkal inkább az, hogy nekem nem jó érzés, hogy nem tud elmenni. De azt mondta nem az én "hibám", jó velem stb... Én meg mindent megteszek, mert szeretném ha ő is elmenne.
2021. szept. 6. 05:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenki szereti az orális élvezeteket. Önzésnek tűnhet, de a szex csak akkor nem okoz sokkot, ha mindenki azt csinálja benne, ami nem kellemetlen.

Ha neked a hiánya fáj,akkor másik szexpartner kell.


Több oka is lehet, hogy nemegy el.

1. a heregyulladás miatt

2. van valamilyen fétise és arra könnyebben elmenne

3. rágörcsöl

4. meleg (vicc)

2021. szept. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is nehezen megyek el, de nálam antidepresszáns okozza. Ez kellemetlen sajnos, mert a szex lényegében az orgazmussal teljesedik ki és a partnernek ez egy jó visszajelzés arra, hogy jól csinálja amit csinál. Szerintem önző picit, mert nyalni nem olyan extra kérés és simán megtehetné neked, ha ő neki is vannak extra kívánságai. A jó szex szerintem arról is szól, hogy mennyire képesek egymással kompromisszumot kötni a partnerek és valamilyen szintig nyitottak-e a másik fétiseire.
2021. szept. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5-6 köszi nektek is. Igen arra gondolok, hogy túl sokat önkielégít vagy sok volt a felnőtt film :D Vagy mindkettő, no meg a pia....:( Egyébként orálozott nekem, de csak az első alkalommal. De ezt elfogadom, inkább az bánt, hogy egyedül jutok a csúcsra. Köszönöm mindenkinek a válaszát!!!
2021. szept. 6. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!