Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehetetlen normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetetlen normális kapcsolatot találni, ha az embernek szexuális igényei eltérnek az átlagostól, de azzal senkinek nem ártanak egyábként?

Figyelt kérdés

Teljesen normális életet élek, de kb. 10 éve keresek már olyan kapcsolatot, amiben a szex számomra is kielégítő.

Arról van szó, hogy fordítva vagyok bekötve. Nekem úgy jó, ha a szerepek megfordulnának és a nő dug meg engem. Mondjuk, 95%-ban. Egyébként ezt leszámítva a párkapcsolat minden elemét hagyományos értelemben tartom jónak. De amikor szex van, az nekem azt jelenti, hogy engem dugnak és nem én dugok. :D


Tudom hogy nekem van péniszem, meg az evolúció ilyen meg olyan szerepekbe szánt minket férfiakat és nőket, de valamiért én mégis így vagyok ezzel.


Nem szeretnék nő lenni és a férfiak sem érdekelnek, a nőkhöz vonzódom, csak a szex van* fordítva :D



*lenne ideális esetben


Szóval, 10 év kudarca után mégis mit kezdjek magammal? Én is szeretnék kapcoslatot, érzelmeket, arra nem vágyom, hogy havi egyszer egy hivatásossal kiperverzkedjem magam...

Van erre valami speciális társkereső, vagy tudjam is én micsoda?



2021. szept. 4. 19:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ez nem érdekel úgy tűnik szinte senkit.

Ugyanazért, amiért nem árulnak az éttermek, tejszínhabos rántott húst.

2021. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
45%

A társadalmi konvenciókat követve az emberek nem akarják ezeket felrúgni, mert "Jaj, mi lesz akkor?".

Bezzeg, ha análisan orláisan, s*ggből szájba kell, akkor nincs gond.

2021. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert én vagyok a nő, engem kell dugni. Számomra ez a kielégítő, ez a vonzó, és kizárt, hogy egy pasit megdugjak. Tök jó, hogy te 95%ban kielégülnél, de a nővel mi lesz? Erre nincs speciális társkereső, vagy maradsz pasiknál, vagy nagyon nehezen talán ráakadsz olyan nőre, akinek ez oké.
2021. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert elnézted a házszámot. Te nem nőt keresel. Te egy tipikus passzív vagy. Ne szégyeld, légy büszke rá.
2021. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

4, egy nőt felcsatolhatóssal. És igen, passzív szerep a nekem ideális. Szerinted ha nem lennék megbarátkozva a helyzettel, akkor írtam volna kérdést? :D Én nem szégyellem! Szeretem, ha dugnak. Azt viszont tudom, hogy nem mindegy ki csinálja.

3, más módokon is ki lehet elégíteni egy nőt. Nem írtam olyat, hogy nem foglalkozom vele más módokon. Egy normális kapcsoalatba a kölcsönös kielégülés is beletartozik, úgyhogy nem is igazán értem, hogy miről beszélsz...

2021. szept. 4. 19:47
 6/29 anonim ***** válasza:
75%

5

Hamaosan a népligetben vagy a magnum szaúnában fogsz kuncsorogni egy pasi kegyeiért.

2021. szept. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a kormány ezt, hogyan értékelné? Ez már a társadalomra veszélyes, vagy ez még a családbarát dolog? :D
2021. szept. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Legyél büszke arra hogy ilyen kúlönleges a szexuális igényed. Nem kell szégyelni hogy meleg vagy.
2021. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

8, reménytelen vagy, ne haragudj... Hogy a bánatba lenne egy férfiember meleg, mikor a nőkhöz vonzódik? :D


7, ne politizáljunk. Köszi:)

2021. szept. 4. 20:37
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
#9 úgy, hogy egy fäszt akar a seggébe?
2021. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!