Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kontrolláljam magam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kontrolláljam magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

1,5 éve vagyunk együtt a párommal. Ugyan őt nem zavarja, de engem nagyon. Mégpedig hogy túl hamar elmegyek. 2 3 perc. Engem nagyon elkeserit ez az egész,mert szeretnék többet nyújtani.

Persze ki tudom elégíteni, nem ez a legnagyobb probléma, hanem az, hogy gyorsan elmegyek.

Van valami tanácsotok, hogy mit tudnék csinálni? Hogyan tudnám magam fejleszteni?

Mikor már az előjátéknál vagyunk elkezdek stresszelni a korai magömlés végett.



2021. szept. 6. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Amikor ugy erzed hogy kezd jönni akkor hagyd abba 1 percre kb. Amíg vissza megy utana folytasd. Es párszor ezt csináld igy.
2021. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Ha csak lelki okok állnak a háttérben:


[link]


Plusz: (kizárólag sztressz, illetve lelki okok esetén)

- Ha hamar utolér a gyönyör, nem lényeg, a második kör lassabb lesz.

- Előbb a partnert juttasd a csúcsra, így nem lesz türelmetlen.

- A linken is írták, és andrológiai rendeléseken is ajánlják a Lidocain kenőcs használatát. Egy hátránya van, a Lidocain a női nyálkahártyára is hat, (ha a kulcsszavakban lévő homoszexualitás a lényeg, akkor mindegy, csak mert a heteroban írtad) viszont, a második körben ez amúgy sem elsődleges szempont.


Remélem, tudtam segíteni. :)

2021. szept. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzá fűznék, hogy az elején minden klappolt,elegge sokáig bírtam. Aztán ez változott idővel.

Mostmar a második menetre se vagyok képes, nem áll fel, pedig én szeretnék még egy másodikat de sose jön össze. Ha meg mégis, akkor egyszerűen csak lelankadok közbe.

2021. szept. 6. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem ártana egy andrológiai kivizsgálás, hogy nincs-e szervi elváltozás, ami így nyilvánul meg.
2021. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lidocain kenőcs tényleg nagyon bevált, annyi hogy óvszert kell rá húzni! Így duplán letompítja az érzést viszont a másik fél nem lesz érzéstelen.

Annyira jól működik, hogy én aki viszonylag hamar elélvezek, fél óra múltán már erősen frusztráltam küzdök hogy végre el tudjak élvezni.. Első alkalommal nem is sikerült elmennem és a barátnőm csak nevetett és annyit mondott legalább már tudom hogy neki milyen!

2021. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!