Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem maszturbál a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem maszturbál a barátnőm, ha nem tudom kielégíteni?

Figyelt kérdés
Ma háromszor szexeltünk és még többet akart. Egyszerűen túl kimerült voltam hozzá, azon a ponton, ahol inkább fájt volna mintsem élveztem volna. De ő megsértődött. Miért nem elégítette ki saját magát? Sokkal egyszerűbb lett volna, mint hisztizni...

2021. szept. 7. 01:38
1 2
 11/12 sandrisbp ***** válasza:

Kérdező, nekem teljesen érthető.

Én kettőig bírom csak maximum (egyszer sikerült a 3, de akkor egész nap ágyban voltunk).

Ha valakinek ez kevés, és a nyalás-ujjazás nem elég jó neki, akkor el kell gondolkozni, hogy talán mégsem ő a hozzád való nő. Mert a te képességed nem fog változni (legfeljebb romlik csak később), ha egyszer ennyire vagy hitelesítve. Ha neki több kell, néha be lehet vonni még egy srácot, mondjuk egy haverodat, de a neten is tutira lennének jelentkezők a feladatra - de nem tudom, ehhez te mit szólnál. Vagy ha nincs ilyen haverod, lemehettek egy swingerbe, ott biztosan találtok beszállót :).

Nekem volt egy pasi partnerem (biszex vagyok), aki amíg 5-6-szor nem ment el egymás után a számba, zsinórban, nem érezte úgy, hogy elég lenne - szuper volt, de se előtte se utána nem találkoztam senkivel, aki csak megközelítőleg így bírta volna. A legtöbb srác max kettőt bír.

2021. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát én nő vagyok, de a te nőd elég önző szerintem. Kicsit figyelnie kellene rád is, és ha hulla vagy nem elvarni a 4 orgazmust. Te meg mond meg neki, hogy hagyjátok valamit holnapra is.
2021. szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!