Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem maszturbál a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem maszturbál a barátnőm, ha nem tudom kielégíteni?

Figyelt kérdés
Ma háromszor szexeltünk és még többet akart. Egyszerűen túl kimerült voltam hozzá, azon a ponton, ahol inkább fájt volna mintsem élveztem volna. De ő megsértődött. Miért nem elégítette ki saját magát? Sokkal egyszerűbb lett volna, mint hisztizni...

2021. szept. 7. 01:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Hát mert tőled várja, hogy elégítsd ki. Nem olyan abszurd elvárás ez... Három próbálkozásból sem jött össze? Ha igen, akkor meg neki vannak túl nagy igényei...
2021. szept. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
hát ez az miért nem tudod? a te dolgod.önzö vagy....
2021. szept. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1; Állítólag ő is elélvezett minden alkalommal. Lehet, hogy hazudott?
2021. szept. 7. 02:18
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
"Hazudott"... ? Az miért nem opció, hogy szimplán szar vagy az ágyba? :D Ha a párommal vagyunk és szexelünk és JÓ, akkor nem kívánom az orgazmust (hisz szex közben meg volt az inger)...
2021. szept. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy egeszseges, normalis no, ha harom elvezetes szexen van tul, biztos nem kezd "hisztizni" Szoval valami nem kerek a sztoriban.
2021. szept. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kevés vagy neki, nem az igazi a szex, és nem elégítetted ki rendesen.
2021. szept. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ma azt mondta, hogy azért akart többet, mert annyira élvezi velem a szexet. Hogy ha nem élvezné, akkor nem akarna szexelni, sőt nem lenne velem. De mivel annyira élvezi, ezért sokat akar.

Nem tudom ezt elhiggyem-e vagy csak azt akarta hogy jobban érezzem magam..

2021. szept. 7. 10:59
 8/12 sandrisbp ***** válasza:
100%
szerintem a napi hárommal király vagy, ha te is el tudtál minni minden alkalommal. De attól még lehet, hogy ő többet akar.... ha a farkad már aznap nem bírja :), még akkor is ott van a nyalás és az ujjazás, azzal is tökéletesen ki lehet elégíteni egy nőt, aki kívánja veled a szexet.
2021. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Merevedésem volt még, csak az a baj, hogy már a harmadik orgazmus is kellemetlen volt. Nekem személy szerint elég lenne napi egyszer elélveznem - még a második is jól tud esni, de azon felül már inkább fáj, mint amikor futásban túlerőlteted a lábadat. Ha ez érthető?
2021. szept. 7. 14:25
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy felajánlottam neki, hogy inkább nyalom meg ujjazom, de az nem volt elég neki.
2021. szept. 7. 14:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!