Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kockára tettem az egészségem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kockára tettem az egészségem, hogy megtudhassam milyen is a szex, de NEM ÉLVEZEM, és mindent megpróbáltam,nem élvezem, nem akarok szex nélkül meghalni, de néha már a halál jut eszembe. Másnak hasonló probléma?

Figyelt kérdés

Végre a Sildenafil segít, hogy merev legyek. Most már be tudok hatolni. Elvileg érzékenyebbnek is kellene lennie a farkamnak de nem az. Amikor bent vagyok a punciban... Nagyon kellemes de semmi több. Egyszerüen kellemes, ám közel sem annyira, hogy elélvezzek.

Voltam már 18 éves punciban és 32 éves popsiban is. Egyik sem ingerel élvezésig de közelíteni sem.... Kétségbe vagyok esve.... Nem akarok punciba vagy popsiba élvezés nélkül meghalni.


Eddig csak prostikkal voltam.


24 éves vagyok.

Túl fiatal vagyok én a szűz halálhoz.



2021. szept. 7. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy a prostikkal nem olyan lesz a szex mint a szerelmeddel. Ha barátnőd lesz teljesen más lesz.
2021. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kerestem gumi nélküli szép fiatal lányt. A fizikai érzéseket nem lehet meghazuttolni. Mennie kellene... És most fogalmam sincs, hogy elkaptam-e valamit.
2021. szept. 7. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gratulálok, menj el orvoshoz...
2021. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

A szer miatt is van, hogy nehezebben mész el. Csökkentsd az adagot. Egész a minimumra amennyi már elég. Mennyit szesz? Meg lazulj le kicsit, meg próbálj különféle pózokat. Az a baj, hogy most mintha egy másik fajta teljesítmény kényszer lenne rajtad. Úgy tényleg nem fun a szex, hogy reszelsz céltalanul, hogy elmenj és nem lazulsz bele, hogy élvezd a másikat. És igen itt jön be az, hogy egy prostinál ez nehezebb, mert idő van meg pénz meg az egész szitu. Szerintem lehet az kellene, hogy többször visszamész egyhez, akivel így megnyugodtok, mert tudja, hogy esélyes hogy nem mész el, és te is elfogadod, hogy nem baj ha nem. mész el és akkor jobban lazán kísérletezgettek. Nem tudom volt e olyan prosti akivel emberileg rendben voltak a dolgok.


Amúgy szomorú, hogy normál lányt nehéz erre találni pedig az lenne a jobb.

2021. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
a kamagra meg ilyenek kesleltetik is az elvezest, nyugodj meg. ha letudsz rola jonni es ugyis kepes leszel szexelni akkor hidd el, eltudsz majd elvezni.
2021. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Szűz haláltól már nem kell félned, de érdekes hogy ilyen fiatalon ilyesmikre volt szükséged.
2021. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem csak bele kell dugni, és várni a csodát... :D


huszonévesen nem kellene szerekhez nyúlnod hogy felálljon


és egy prosti egész más mint valakit akit meghódítottál. Fizikailag más érzés.

2021. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük az elején.

Mi a gond? Miért szedsz gyógyszert?

Miért prostiknál próbálkozol, miért nem ink barátnőt keresel?


Minél jobbna rágörcsölsz, annál kevésbé fog menni.

2021. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!