Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez igaz? A kérdésem a...

Embör 7 kérdése:

Ez igaz? A kérdésem a koronavírussal kapcsolatos. Szeretném meggyőzni a testvérem, hogy oltassa be magát, de nem fogom tudni (már mindent megpróbáltam) hacsak valaki meg nem tudja ezt tudományosan cáfolni....

Figyelt kérdés
" Minden sejt megállás nélkül termeli a vírus fehér fehérje, ezért ott van a genetikai információ. Ez mit eredményez? Autoimmun betegséget hosszú távon. Mert az immunrendszer azt hiszi, hogy mind sejt vírus. Ha vki csak fehérje alegységvakcinát kap az egyszer kap vírus fehérjét, de akik ezeket az oltásokat kapja az ő szervezetük folyamán termeli a fehérjét. Ez okoz autoimmun betegséget. Ha rossz helyre épül be a szekvencia akk pedig azonnali halált. Továbbá okozhat még daganatos megbetegedést is a rossz helyre épülés. A 3ik pedig h ezért pozitív a PCR és az antigén teszt is. "

2021. ápr. 1. 02:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
41%

Meg kellene nézni hányan halnak meg a covidban és milyen szövődményei vannak, ha ezek után sem akarja beoltatni magát, akkor nem kár érte... Sokan hiszik magukat okosabbnak a kutatóknál, orvosoknál.

Nekem sajnos sikerült elkapni ezt a sz*rt, alig várom h oltást kaphassak, mert borzasztó volt, azt hittem meg fogok dögleni, pedig nem vagyok pánikolós, ellenségemnek sem kívánom. Családban történt halálozás is miatta sajnos.

2021. ápr. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
53%
Tanítsd meg a hiteles források felirsmerésére, és a buta összeesküvést terjesztők ignorálására.
2021. ápr. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
60%
Testvérednek igaza van, és jól látja a dolgokat.
2021. ápr. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem igaz. Nem nagyon kell győzködni, nem fog sikerülni. Felesleges.
2021. ápr. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
57%

Jól teszi, hogy nem oltatja be magát. Ismeretlen vakcina, ez nem oltás..... Ez RNS, szintetikus anyag.....

Az oltás gyengített vírus, ez nem az!

Nem beszélve arról, hogy beadatsz magadnak valamit, amit nem tudsz hogy mi és nem tudod véd-e, ha igen meddig?! Mert hogy beoltottak is ugyan úgy elkaphatják. Aláírod, hogy te vállalsz mindenért felelősséget...... Gondold végig. Pacsi a tesódnak, úgy látszik neki jutott több ész.

2021. ápr. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
34%

5. neked se sok ész jutott sajnos.

Szerinted az orosz és a kínai vakcina mi? Nézz már utána mielőtt osztod ami neked sincs :)

2021. ápr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
57%
6-os a gond csak az hogy neki még így is több jutott mint neked, és ne okoskodj ha nem vagy okos.
2021. ápr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
54%
5-ösnél a pont👏👏
2021. ápr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom ti az orvosoknál, kutatóknál is okosabbak vagytok. 8 általános az remélem megvan,mert látom a dolgoknak utánaolvasni sem megy :)
2021. ápr. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
46%
A lényeg hogy itt gyakorin mindenki vírológus és persze Merkely rajongó akinek a lánya megy Dubai-ba kiruccangatni de ő hiteles marhára🤣🤣Nem értem mi a xarnak kell meggyőzni bárkit is ilyen erőszakosan arról amit qvára nem akar.Hiába van itt annyi szakértő...😊😊
2021. ápr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!