Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként nőktől kérdezem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként nőktől kérdezem, azoktól, akik nem akarják, hogy a szájukba élvezzen a férfi. Nem ugyanaz, mint amikor minket kinyal egy férfi?

Figyelt kérdés

Tényleg érdekel, hogy sok nő miért undorodik ettől. Elfogadom, de amikor orál közben a mi nedvünket nyalja egy férfi, az miért más?

Szerintem kevés férfi mondaná azt az orális szexre, hogy fúj.


2021. szept. 9. 20:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Akiért oda vissza vannak azért bàrmit megtesznek. Akire húzzák a szájukat az max ilyen tűzoltás jellegű jólesz egyszer pasi.
2021. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem ugyanaz, a puncinedv meg a sperma teljesen más. A férfi előnedve és spermája is teljesen más.
2021. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nőknek szól a kérdés de engem abszolút hidegen hagy hogy lenyeli-e. Oda-vissza kényeztetjük egymást az alap, az ondó lenyelés nálunk huszadrangú. Most akkor mondhatnád ritka az ilyen pasi de attól még el kell fogadni van ilyen. Nőknél sincs gond ha nem akarja nem nyeli le. Minek kivesézni ezt, meg miérteket keresni. Nincs egzakt válasz erre sem.
2021. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Ha elfogadod akkor miért foglalkozol ezzel? Amugy a "de" szó érvényteleníti az elfogadom-ot csak jelzem.
2021. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha elfogadnád, nem tetted volna fel ezt a kérdést ilyen formában.
2021. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet összehasonlítani a kettőt. És én még senkitől nem vártam el, hogy a szájába élvezhessek, azt meg végképp nem, hogy le is nyelje. Nyalni viszont imádok 😋
2021. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam.

Nő vagyok, szóval nekem mindegy, hogy melyik nő mit enged.

Csak elgondolkoztam, hogy ezt ki hogy látja.

2021. szept. 9. 20:18
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk az orál inkább bemelegítés így a sperma a punciban landol így jó mindkettőnknek. Jobban szeretünk nagyokat dugni.
2021. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
Nőként ugyan ezt szoktam mondani. A párom sem köpködi az én nedveim nyalás közben, pedig jön bőven. Baromi kiábrándító lenne. Szóval semmiség az az egy nyelés számomra.
2021. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Volt idő, amikor nem engedtem, undorodtam az ízétől. Azóta ez változott, megszoktam, sőt, ha szerelmes vagyok, akkor meg egyenesen imádom a párom nedveit.
2021. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!