Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, új partnerrel való...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, új partnerrel való szex előtt bele szoktatok gondolni, hogy milyen lehet a pasi pénisze, akár méret, forma, keménység stb szempontjából?

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem, sosem jutott eszembe ezen agyalni. Inkább azon hogy mikor fogunk szexelni és hol.
2021. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Röviden: nem.
2021. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem,
2021. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Persze, hiszen a szex fontos dolog. Ha valakivel jól kijövök, vonzó, megvan a kémia, és kívánom, akkor ez is eszembe jut. Nagy csalódás érne, ha mindnen jó, erre túl kicsi, béna, gyorsan elmegy, vagy bármi hasonló gond van. Első szexnél nagyon izgató szembesülni vele, ha esztétikus a pénisze.
2021. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Hát én nem láttam mert sötét volt. De fantáziátlam, nem csalódtam.
2021. szept. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Én elsőre csak benyúltam a nacijába.

És akkor éreztem, mekkora tojásai vannak, na utána már alig vártam, hogy szabadon is láthassam neki az egészet.

:)

2021. szept. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze ,hogy bele gondolnak ne mondjátok már ,hogy nem ? Főleg ha tetszik is a csávó ? nem akarják be vallani de 100% A szürke melegítőt is csak a színe miatt szeretik biztos
2021. okt. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekel egy idegen pucéran, még akkor sem ha épp ismerkedünk. Masztinal sem fantáziálgatok senkiről. Nem is tudom felidézni az arcukat az embereknek.
2021. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!