Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Másoknál is van ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Másoknál is van ez így? Hogyan oldható meg?

Figyelt kérdés

Szex vagy önkielégítés elején kemény a szerszám, az első 10-15 percben teljes merevedés van. A szex vége fele azonban elkezd lankadni, kisebb lesz és puhább, aminek nem örülök, aztán az elélvezés előtt visszakeményedik teljesen és elélvezek. Ha mindez kevesebb mint 20-25 percen belül lezajlik, akkor sosincs gond.

Ha azonban olyan napom van, hogy kb fél óra folyamatos reszelés után sem megyek el, kitolódik az idő, akkor fél óra után gyakran az van, hogy annyira lelankadok, hogy már vissza fel sem akar állni rendes szextől, csak veréstől/szopástól, és már csak úgy tudok elmenni.

Nem gondolom, hogy alacsony lenne a libidóm húszas évek közepén, teljesen be vagyok indulva akkor, felizgulva, egyszerűen csak fél óra folyamatos reszelés után nem nagyon akarja a szervezetem vérrel megtölteni, hogy kemény legyen, csak nagyon intenzív hatásoktól. Lehet elfáradok, vagy nem tudom, mi van.


Mások is tapasztaltak ilyet? Nem mindig van ez, de gyakran.

Van olyan, akinek egy órát is folyamatosan áll teljes merevedéssel? Már aki nem megy el hamarabb.

Szerintetek mit lehet tenni annak érdekében, hogy ne lankadjak le?



2020. nov. 15. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
10-25 perc?Csak álmodban kisfiam.1-2 percig rángatod és már el is cseppensz.
2020. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az ilyen válasznak mi értelme?
2020. nov. 15. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Javaslom az edzést, hogy javuljon az állóképességed.
2020. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!