Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinos maszti lebukás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinos maszti lebukás?

Figyelt kérdés
Kaptak már rajta maszti közben? Ki? Folytattad utána? Vagy mi történt?

2021. szept. 10. 18:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%

Anyám rámnyitott, elfelejtettem bezárni🤦‍♂️😂🤣. Becsukta, én meg folytattam.


Na, benne van a pakliban.

2021. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Mennyi idős voltál?😂
2021. szept. 10. 18:40
 3/34 XAVIER_YTB válasza:
92%
Nekem egyszer anyum pont benyitott, de szerencsére eltakartam gyors, csak annyit mondott, hogy "OU" és kiment😂
2021. szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%
Nekem drága anyukám vette észre hogy mozog a kezem a takaró alatt. Úgy csinált mintha nem látta volna, és bejött olvasni..
2021. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
De kis kiváncsi természetü😅. Mennyi idős voltál?
2021. szept. 10. 19:17
 6/34 anonim ***** válasza:
86%
Nagyban ültem a nappaliban a kanapén, bal kezekben a távirányító, jobb kezemben az álló bré. Verem nagyban, erre muter bejött a konyháról
2021. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
82%

Éjszaka kellős közepén jöttem haza. Be voltam csavarva, mint a villanykörte. Le akartam ülni szarni, de bezuhantam a slozi mellé és pont a pumpába ültem bele. Nem volt kellemes, de valahogy (gondolom a nagy ijedtségben) felállt a műszer. Na, gondoltam, ha már így alakult, gyorsan rárántok, álló fas*szal amúgy sem lehet szarni. Erre kinyilík az ajtó, felnézek, ott áll a fater. Én meg ott ülök a slozi mellett, seggemből lóg a pumpa, kezemben a farkam. Majd a következő párbeszéd zajlott le:



- Te meg mi a jó büdös lóf*aszt csinálsz?


- Nem tudom...


- Akármi is ez, fiam... Halkabban csináld.

2021. szept. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
94%

A párom kapott rajta.

Egy perces hiszti, hogy de há' itt vagyok, aztán lett belőle egy jó szex.


25N

2021. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
95%
Engem is anyám kapott rajta 12 vagy 13 évesen ahogy vertem Na, ő nem volt "megértő". Egy 5 percben voltam mindenféle elmebeteg, hülye gyerek, stb. Még jó, hogy nem vallásos, mert akkor azt is hallgathattam volna, hogy elkárhozok vagy ilyesmi.
2021. szept. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Uhh ez szerintem nagyon nem helyes dolog.

De ugy latom hogy az anyukak inkabb az ilyen nagyon "masztiradarok" 😂😂

2021. szept. 10. 20:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!