Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinos maszti lebukás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinos maszti lebukás?

Figyelt kérdés
Kaptak már rajta maszti közben? Ki? Folytattad utána? Vagy mi történt?

2021. szept. 10. 18:37
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
89%

Rám egyszer koliban a férfi nevelő. Akkor voltam azt hiszem 15 kb. Hát utána nem szívesen találkoztam a folyosón azzal az emberrel mert egy csomószor furán vigyorgott rám és volt hogy kacsintott is.

Amúgy lány vagyok

2021. szept. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
93%
21-es vagyok az lemaradt hogy először meglepődött és miután lebasztam hogy azért legyen szíves máskor kopogtatni akkor bocsánatot kért és kiment. Utána folytattam
2021. szept. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
97%
Lány koliban vagy részlegen férfi nevelő!?
2021. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
A szobatàrsam baràtnője koleszban. Egyedül voltam, és tudtam, hogy nem fog jönni senki. Aztà a csaj meg berontott, hogy hol van a szobatàrsam mert nincs se iskolàban és sehol se talàlja. Szerencsére kopogot (ököllel verhette szegény ajtót) és meg se vàrta, hogy vàlaszoljak, csak berontot. Gyorsan sikerült eltakarnom a szerszàmot, de tudta hogy mit csinàlok.
2021. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer pár hónapra osszekoltoztem egy fiú haverommal, és ő nyitott rám. Bár a takaró alatt "matattam" nem látott semmit, de így is kínos volt...
2021. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
90%
A kollégiumban egy délután mikor nem voltak ott a szobatársaim és tudtam hogy nem is jönnek vissza még egy ideig, én elkezdtem a dolgot. Már mikor majdnem elélveztem volna, akkor jött be a takarónéni. Látta hogy épen mit csinálok, csak zavartan azt mondta hogy majd később visszajön.
2022. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Ettől tartok én is a legjobban! Ami a 26-ossal történt.
2022. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
én is nyitottam már rá koli szobatársamra😅 mondjuk nem pont rányotottam mert be volt zárva az ajtó én kopogtam nehezen nyitott ajtót és láttam rajta hogy furcsán viselkedik meg nagyon mélyen lélegzik 😅
2022. jan. 29. 08:51
 29/34 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem Muteros sztori az kb. mindenkinek megvolt legalább egyszer. :)


A #7 -n szakadtam eddig az viszi a prímet itt! :D

2022. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm egyszer rám nyitott, bocsanatot kért és kiment
2022. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!