Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM kedvelők(főleg szub nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kedvelők(főleg szub nők véleménye érdekel), mit gondoltok ezekről a 80-as évek elötti erősen szexista reklámplakátokról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


itt a többi

[link]



2021. szept. 12. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Hülye reklámok mindig voltak, és lesznek. Nem kell TV-t nézni. Én filmet sem nézek.
2021. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy egy szub nőnek tetszene az ilyen.
2021. szept. 12. 18:38
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Viccesek számomra nem bosszantom fel magamat a képeken,persze sokakat manapság felháborítanak ezek a fotók.
2021. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Japánban még most is ez ilyenek.
2021. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szexuális téren tetszik a bdsm és szubnak is tartom magam, de ez nem azt jelenti, hogy a mindennapi életben is szeretem/eltűröm, hogy semmibe vegyenek és megalázzanak. Ugyanúgy érző lény vagyok, a szexuális vágyaim teljesen más téma.

Ennyi erővel egy olyan nőnek, aki szereti, ha a partnere megpofozza, megkorbácsolja szex közben, szerinted a családon belüli erőszak rendben van? :D

Szóval igen, szex közben szeretek lealacsonyítva lenni, de attól még hálószobán kívül ugyanúgy egy nő, egy emberi lény vagyok, mint a párom, és sosem hagynám, hogy kezet emeljen rám vagy megalázzon.

2021. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Hogy őszinte legyek, igen. Azt gondoltam, hogy egy szub nőnek természetes az, hogy a férfiak megalázzák, elfogadják a családon belüli erőszakot, elítélik a feminiznust és kevesebbnek tartják magukat a férfiaknál.


Szerintem elítélendő egy ilyen reklám és nem szabadott volna megjelentetni. Én az egyenlőség híve vagyok, de kíváncsi voltam, hogy egy szub nő ezeket a dolgokat hogy látja. Ezért is tettem fel a kérdést.

2021. szept. 12. 20:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagyok

Semmi baj kérdező, én ezt nem leteremtő jelleggel mondtam, csak ez az igazság. Ugyanúgy egyenlő félként vagyok kezelve a kapcsolatomban, mint bárki más, csupán ha szexre kerül a sor, akkor a barátom átveszi az irányítást, én pedig élvezem. Ugyanúgy kényeztet ő is engem, nem csak az erőszak van olyankor sem. Nyilván egy olyan ember számára nehéz elmagyarázni, hogy ebben mi a jó, akit ez nem vonz. Szóval igen, az életben egyenrangúak vagyunk

2021. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem akkor még helyén voltak a dolgok.

Én most is úgy gondolom, a nő azért van, hogy kielégítse a Férfi vágyait. Bármi is legyen az.

Szerencsére megtaláltam az Uram, akit szolgálhatok mindenben, és így boldogok vagyunk.

SubN

2021. szept. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor még mások voltak a szokások,elvárások pláne az usa-ban,ahol a ffi dolgozik a nő vezeti a háztartást elv probált érvényesülni.


Az hogy ki mit szeret sexben,pedig teljesen más mint hogy mit szeret az ágyon kívül.

2021. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!