Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha rengeteg mindent ki szeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rengeteg mindent ki szeretnék próbálni a szexben, de a pasim nem akarja, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Izgat nagyon sok minden: hármas szex mindenféle felállásban, BDSM, nyilvános szex, többes szex mindenféle felállásban, párcsere, játékszerek... hirtelen ezek jutottak eszembe. Nyitott kapcsolatra is hajlandó lennék, de az már nyilván nem csak szex kategória.


De a sajnos a barátom már így több éves járás után már csak úgymond kipipálja velem hetente egyszer kétszer a pettinget, szexet (ráadásul korai magömlése is van), nem nyitott ilyenekre. Max arra, hogy mégegy csajt bevegyünk. Mi a teendő? Nem akarok szakítani! De nagyon tapasztalnék dolgokat.


Én 24 éves vagyok, ő meg 32.



2021. szept. 10. 13:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%

Beszéld meg vele, hogy neked ez így nem felel meg, és szeretnél egy kis szünetet, vagy nyitott kapcsolatot.

De ha 32 évesen nem tud kielégítő szexet produkálni, akkor hiába nem akarsz szakítani, előbb vagy utóbb úgyis az lesz a vége.

2021. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%
Tedd azt amit én. Lenyúlod a pénzét, és mellette dugsz amennyit csak akarsz, amikor csak akarsz, akivel csak akarsz. Ha elég töketlen a pasid (mint az enyém) az se baj ha tud mindenről...
2021. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Hát amiket leírtál, ahhoz nem is fogsz olyan párt találni aki komoly kapcsolatra vágyik. Amit leírsz az egytől egyik izgalmas és én is kipróbálnám őket, de nyilván nem egy érzelmi alapú párkapcsolatban, mert az nem erről szól. Ha tapasztalni szeretnél akkor ezekre több esélyed lesz alkalmi kapcsolatokban
2021. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
22%
Keress egy korodbeli sracot én is bennevagyok ilyenekbe!
2021. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem fogom megcsalni!
2021. szept. 10. 13:36
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Akkor ne hisztizzél!
2021. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem akarsz szakítani akkor törődj bele, ezek nem olyan dolgok amikre csak úgy rá lehet venni valakit.
2021. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
Hát, ha nem csalod meg, akkor marad az, hogy elfogadod hogy nem fogod ezeket csinálni, vagy pedig keresel új pasit magadnak, céltudatosan, aki ennyire nyitott mint te.
2021. szept. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
32%
Lehet szenvelegni még egy darabig, de a megoldást pár évezrede feltalálták és azóta sem találtak ki jobbat: titkos szerető(k).
2021. szept. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

Már megint egy olyan aki nem akar szakítani, nem akarja megcsalni. Pedig a maradék önérzete súg még neki, hogy kb ARRA kell, sz@rik a vágyaira, csak ürithessen ennyi elég a pasinak.

Szóval Kérdező! Tanácsot kérsz.

2 alternativát felvázolnak itt, de azt aztán nem!

Akkor már csak egy maradt!

TŰRJ és ne itt siránkozzál!

25N

2021. szept. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!