Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem jó a szex attól még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jó a szex attól még együtt maradnál a pároddal csak hogy ne legyél egyedül?

Figyelt kérdés

Nem jó köztünk a szex. Kicsi a farka nem is tud kielégíteni. Nem figyel oda nincs előjáték semmi.

Én mindent megadok neki ő élvezi velem mert ugye kielégítem mindenhogy.

Oda van értem. Én nem is vagyok szerelmes.

Nem akarom elhagyni mert félek egyedül maradni és lehet nem fog soha senki így szeretni.


2021. szept. 13. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az a baj, hogy nem jó a szex, hanem hogy egyoldalú a kapcsolat és nem figyel rád, ami viszont már lehet ok az elválásra. Beszéljetek erről, mondd el neki amit érzel és ennek fényében dönts, de ha tényleg nem vagy szerelmes és kizárólag azért vagy vele, mert a semminél még mindig jobb, akkor nem érdemes erőltetni. Én is voltam hasonló helyzetben, ha gondolod szívesen beszélgetek. Hány évesek vagytok egyébként?

22F

2021. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Pedig jobb jársz, ha elhagyod. Ennek így hosszú távon semmi értelme.
2021. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem, szakítanék ha nem tudnánk megoldani
2021. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kommunikáltok?
2021. szept. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Itt nem a szex a lényeg! Hanem az, hogy nem is tart valószínűleg egyenértékű partnernek. Nem érdekli a te élvezeted. Meg se próbál neked örömet okozni.

Ha nem is vagy belé szerelmes, mi a frászért kínzod magad egy ilyen önző pöts mellett?

Ne félj egyedül lenni, hisz az ember életében csak egyvalaki számít igazán. Önmaga. Amíg félsz egyedül lenni, addig nem is vagy békében önmagaddal.

Ne egy partner léte vagy nem léte legyen a boldogságod alapja.

Mellesleg pasi mindig akad. Soha ne félj attól, hogy nem lesz más!

És főleg ne olyan áron, hogy egy ilyen lélekromboló kapcsolatban élsz.

Legyen tartásod!

2021. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Hány éves vagy hogy már rád tört a kapuzárási pánik?
2021. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Sok kérdés megfogalmazódik bennem.Hány éve vagytok együtt? A szexen kívül megkapsz tőle mindent hogy nőnek érezd magad?Nem anyagiak.Mert én azt vallom sose légy kiszolgáltatott és a pasi nem pénztárca.Egy régi kapcsolatot csak ezért ha minden más jó ne dobj el.De ha egy friss most induló kapcsolat gondolkodj,azért se maradj vele hogy ne legyél egyedül.
2021. szept. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts, találsz jobbat. Ha nem jó a szex, később még rosszabb lesz, de ha még csak nem is vagy szerelmes, teljesen felesleges ez az egész. Szerelem nélkül, ha egyébként minden jó, a szex is, nem az igazi, de ha szerelmes is lennél de a szex 0, annak sincs hosszú távon értelme. De azokban az esetekben legalább megérteném, hogy jobb, mint egyedül.

Ha viszont szerelem sincs, szex sincs (vagy rossz), akkor még egyedül is jobb. De szerintem találsz mást, jobbat.

2021. szept. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: nem. Bővebben: nem figyel rád és úgy tűnik nem is akar. Aki az ágyban ilyen az ilyen lesz a mindennapokban. Avagy te úgy gondolod neked csak ennyi jár az élettől, boldognak éreznéd magad ha így kellene egy életet leélned? Na akkor már tudod is a választ miért nem.
2021. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Menj el pszichológushoz, mert komoly mentális problémáid vannak. Ha sikerül helyretenni a dolgokat fejben, könnyebb lesz szakítani és boldog életed lehet. Így nem lesz, még akkor se ha új párod lesz
2021. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!