Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet olyan lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan lánnyal ismerkedni akivel teljesen őszintén lehet intim dolgokról chatelni, nem független férfiként? Találkozni sem szeretnék csak őszintének lenni, ahogy csak ismeretlenül lehet.

Figyelt kérdés

2021. szept. 13. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akár itt is lehet. Nekem volt már, hogy úgy alakult hogy mindent megbeszéltünk szinte. N
2021. szept. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Nincs ilyen hely, sosem lesznek teljesen őszinték.
2021. szept. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol,akár itt is, csak az a baj,hogy hiába írjátok most ezt, mindig és tényleg mindig átmegy részetekről vagy ismerkedésbe,vagy képkunyerálásba.Ez az "ismeretlenül" maszlag,már nem hiteles részetekről.
2021. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Pl itt
2021. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk itt? A privátokból ítélve legalábbis nekem ez jött le idáig.
2021. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj, hogy az itteni pasik 95%-a agyatlan kis hülyegyerek.

Néha volt szerencsém olyan férfival csevegni itt, aki képes volt elcsépelt ostobaságokon kívül másról, izgalmasan beszélgetni.

Az a baj, hogy mi csajok főként azért nem szeretünk ilyenekről beszélgetni, mert az esetek nagy többségében az erotikus témákról való eszmecsere a legtöbb pasinál kimerül azokban a kérdésekben, hogy: “bevállalós vagy?”, “milyen a p_nád”?, “szeretsz szopni?”

Egy jó intim témákat érintő beszélgetéshez szükséges némi intelligencia és gazdag szókincs.

2021. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elegünk van már a "szoktál masztizni,hogyan masztizol" kb. 12 éves gyerek szintű beszélgetésekből.
2021. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
itt N
2021. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is beszélgettem már ilyen témában, de nekem is az a bajom, hogy azért csak írjak magamról, küldjek képet...tehát szép lassan elúszik az anonimitás. Pedig pont az a jó itt, hogy olyanokról is lehet így beszélni, amiről egyébként nem tenné az ember arccal névvel. Meg hát igen, nagyon ritka az olyan, akivel élvezetesen lehet beszélgetni.

Vagy ismerkedni is akar, vagy konkrétan találkozni szexre, vagy képet, vagy a stílussal van gond, vagy nem sikerül kialakulnia a gördülékeny beszélgetésnek...fel is adtam már rég, azaz elment tőle a kedvem.

Két férfihoz volt szerencsém mindössze, akivel valóban élvezetesen, gördülékenyen lehetett beszélgetni, normális módon sokmindenről, mindenről, bármiről.

2021. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az eropolist.
2021. szept. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!