Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt olyan randid amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan randid amikor minden jol sikerult, ugy ahogy elkepzelted de a masik szamodra ismeretlen ok miatt visszalepett es nem talalkoztatok tobbet?

Figyelt kérdés
Teged megviseltek ezek a randik?
2021. máj. 18. 02:45
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos volt.
2021. máj. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy volt, mindig éreztem ha valami nem volt 100%.
2021. máj. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem volt, eleve egy randi után nem vontam le messzemenő következtetést, hiszen még idegenek vagyunk.
2021. máj. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem volt, mindig tudtam, ha nem lesz folytatás.
2021. máj. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Általában én voltam aki vissza lépett mert nem jött be a pasi, csak nem akartam megbántani.

Az első randin mindig oda tettem magam, megadtam az esélyt stb de a végén érzi az ember ha nem ő lesz a nagy Ő.

2021. máj. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nem sokszor, de volt.

volt, amikor minden tok jol alakult, jot beszelgettunk, ugy tunt, megvan az osszhang es tetszem neki, meg a kovetkezo talit is megemlitette. aztan randi utan soha nem keresett. nyilvan irhattam volna en is, de 1. randi utan ez a ferfi dolga szerintem + ha annyira erdekeltem volna, ramir elobb-utobb. mai napig nem ertem, mi volt a baja, mert ugy tunt, tok jol erzi magat es bejovok neki.

2021. máj. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem volt.

Csak olyan hogy aztan azt várta hogy majd en keresem hivogatom randira ő meg benyogott neha annyit hogy szia, vagy jo reggelt. Es ezek voltak az összminden de honapokon át is képesek sokan erre.

Hogy sultgalambot várnak hogy majd a nő ugrik a semmire.

2021. máj. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jártam hasonlóan, mint a 6-os, annyi különbséggel, hogy én írtam azért a pasinak randi után. Egy hétig még csetelgettünk, mire rákérdeztem kerekperec, hogy szándékában áll-e még találkozni velem, mire közölte, hogy nem igazán. :D

Csak azért nem értem, mert a randin is megbeszéltük, hogy nem dől össze a világ, ha valaki első találkozó után úgy érzi, nem volt meg a szikra.

Úgy váltunk el, hogy mind a ketten jól éreztük magunkat. Én azt éreztem, szimpi voltam neki és tetszettem neki. Utalás is volt a következő találkozóra. Erre képes lett volna ki tudja meddig beszélgetni még "fölöslegesen" :D.

Én bírom az elutasítást, csak ne húzzuk már egymás idejét.

2021. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!