Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, nektek mi a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek mi a legjobb szexuális élményetek amit megéltetek? Mit kell tennie egy pasinak, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassa?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt együtt voltam egy csajjal, és valami eszméletlen jó volt... szóval mindent nagyon jól csinált...


Már az előjátéka is valami eszméletlen jó volt, amíg ruha volt rajtunk... felül volt, majd eszméletlen jó mozdulatokkal izgatott, mint ha épp csinálnánk...

Majd le vetkőztünk full sötétben, felhuztam a gumit, majd a fülembe súgta, hogy "tedd be"...

Na be raktam neki, és nem finomkodott, szóval full durván csinálta, és közben (ez valószinűleg gáz lesz) hangos volt, szóval mondogatta, hogy "ezaz (nevem helye)" "nagyon jó vagy" "mindjárt elmegyek (nevem helye)" majd ezután közel húzódott hozzám, megpihent egy kis időre, mondta, hogy na ezt a részét nem szeretem, majd csinálta tovább ugyanazzal a tempóval, eszméletlen jó mozdulatokkal, mint akik tverkelnek vagy mi... és közben mondogatta hogy "ezaaz" "csináld"....

Lehet gáz, de ahogy ezeket mondogatta, és hangosan nyögött, ezekkel tudott a legjobban felizgatni... mert azt éreztette velem, hogy jól csinálok mindent, nem voltam stresszben, szóval nem idegesítettem magam azon, hogy milyen vagyok... csak szimplán átéltem a szexet... és a tempó ahogy csinálta...


Nyilván nem dicsekvés képpen írtam le ezt a regényt...

De érdekelne, hogy mit kellene nekem csinálnom egy szex alatt, hogy ugyanilyen élményt nyújthassak, mint ez a csaj most nekem?

Mi az ami legjobban feltudja izgatni a nőket?


2021. szept. 14. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem hogy miért mondta hogy jól csinálod mikor ő lovagolt téged😂
2021. szept. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Irigylésre méltó hogy 0 ujjazással/nyalással be bírtad tenni.
2021. szept. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Aztán az volt a csúcspont amikor felébredtél?😂
2021. szept. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1.én sem voltam azért meg meredve, ha épp kifáradt, akkor én csináltam alulrol 🤣

2.nem csináltam semmit, konkrétan az előjátékot is ő csinálta szinte 😅

3.volt olyan jó ez a szex, hogy még leg vadabb álmaimban, sem történne velem ilyesmi 🤣


De ne a story-n legyetek már fen akadva 😂😂, inkább ötletekkel bombázzatok, hogy én hogyan adhatnék ilyen élményt egy nő számára

2021. szept. 14. 01:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a cigány csaj?
2021. szept. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez miért lényeges? 😅
2021. szept. 14. 02:11
 7/9 A kérdező kommentje:
De amúgy nem, nem az.
2021. szept. 14. 02:11
 8/9 anonim ***** válasza:
10%
Gáz, nekem az ilyen csaj lenne a rémálmom. Aki vadul, hangoskodik meg twerkel, az repül az ágyamból. De hát ugye ízlések.:)
2021. szept. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De még senki nem válaszolt az eredeti kérdésemre 😂😂
2021. szept. 14. 05:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!