Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként esetleg átoperált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként esetleg átoperált és hormonkezelt transzikkal lenni homoszexualitásnak számít?

Figyelt kérdés

Végül is mi tesz férfivá egy férfit?


- A nemi szerve: Egy említett transzinak ez nincs meg

- A hormonok (tesztoszteron): Ha a hormontermelő szervek nincsenek rajta és mellé még szed is valamit, gyakorlatilag a transzi ebből a szempontból nő.

- A gondolkodás: Ha egy transzinak női gondolkodása van, nőnek érzi magát, akkor ebből a szempontból az.


Tehát egy igényes átoperált transzi igazából semmiben sem különbözik egy nőtől, így vele lefeküdni nem számít homoszexualitásnak nem?



#homoszexualitás #Puberty blocker #nemváltó operáció
2021. szept. 14. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na, ez egy nagyon jó kérdés :D
2021. szept. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"- A nemi szerve: Egy említett transzinak ez nincs meg" De női sincs helyette neki, így egy megcsonkított férfi lett csak belőle.


"- A hormonok (tesztoszteron): Ha a hormontermelő szervek nincsenek rajta és mellé még szed is valamit, gyakorlatilag a transzi ebből a szempontból nő."

Ez így nem igaz, mert a nők is termelnek minimális tesztoszteront, másrészt a férfi testre elég káros hatással van egyrészt a tesztoszteron hiány, másrészt a magas női hormon szint.

Nem hiszem, hogy létezne olyan, hogy női gondolkodás, plusz attól, hogy valaki valaminek érzi, gondolja magát, attól még az is.


Szóval egy igényes, átoperált transznő semmiképp sem egyenlő egy nővel, sem biológiai (pl. a kromoszómákról nem is beszéltünk) sem társadalmi szinten. (ugyan ez igaz a transzférfiakra is)

2021. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Ha nőnek néz ki, nő. Legalábbis az én filozófiám szerint :D.
2021. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés, de miért érdekel téged mások véleménye? Ha neked bejön egy transzi és nem zavar hogy pasi volt akkor a te dolgod. Engem zavarna tudat alatt, hogy tudom nem nő, de hát nem vagyunk egyformák. Nem tudományos alapon közelítem meg a szimpátiát, vágyakat hanem ahogy jön.
2021. szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"Nem hiszem, hogy létezne olyan, hogy női gondolkodás, plusz attól, hogy valaki valaminek érzi, gondolja magát, attól még az is." Attól még nem lesz az, hogy annak gondolja magát. Így értettem.
2021. szept. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van méhe, vagy hüvelye?

Képes menstruálni, gyereket szülni és szoptatni?


A műanyag a mellében csak egy tárgy.

Ha az én mellemben lenne akkor nekem női mellem lenne?

Vagy csak műanyag lenne a a férfi mellemben?


Sajnálom Őket, hogy nők akarnak lenni, de sosem lesznek azok…


Ettől függetlenül szexuálisan lehetnek vonzóak egy heteró férfi számára is, ha “jól sikerültek”.

De nem hiszem hogy heteró férfi le is feküdne velük.

2021. szept. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha akarsz szexelni velük ne foglalkozz azzal ki mit gondol


Vannak ilyen hirdetők

2021. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"másrészt a férfi testre elég káros hatással van egyrészt a tesztoszteron hiány, másrészt a magas női hormon szint.":


Ez nem igaz. Inkább egyszerűen csak nővé változik a teste, hiszen csak ez különbözteti meg a nőket a férfiaktól, egyébként mindenki szabadon választhatna nemet magának.


"Vagy csak műanyag lenne a a férfi mellemben?":


A transziknál az ösztrogén gynecomasztiát okoz, így női mellük is lehet. Ezen kívül sok született nő is mellet operál magának.


"Nem hiszem, hogy létezne olyan, hogy női gondolkodás, plusz attól, hogy valaki valaminek érzi, gondolja magát, attól még az is.": Végül is jogos. Annyi gond van ezzel, hogy a hormonok képesek férfias vagy nőies jegyeket kialakítani, így hormonkezelés nélkül nem igazán lehet nemet váltani(szerintem).


Viszont ha ez megvan, akkor heteroszexuális nőről van szó.

2021. szept. 14. 13:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, homonak számít.

"Végül is mi tesz férfivá egy férfit?" biológia... nem számít mennyire vágják szét a plasztikai sebészek, sem az, hogy mennyi hormont szed. Méhe soha nem lesz, és XX kromoszómája sem.

2021. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A kromoszóma annyiban számít, hogy befolyásolja a hormonok termelődését, amit viszont egy transzi mesterségesen tud módosítani. Ebből a szempontból egy született nő csak annyiban különbözik, hogy korábban kezdi a hormonkezelést (-9hónapos korban 16 éves kor helyett).


Ezért van méhe. Sok nőnek viszont nincs reprodukciós képessége. Ők nem nők?

2021. szept. 14. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!