Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azokhoz szól a kérdésem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szól a kérdésem akiknek sikerült fiatal lánnyal összejönni akár komoly akár szex kapcsolatra! Hogy alakult ki?

Figyelt kérdés

Megbántátok utána hogy csak az elején volt nagyon izgató a nagy korkülönbség?

Hogy kezdődött?



2021. szept. 14. 13:18
1 2 3 4
 11/32 kisördög1 ***** válasza:
72%
10: irigylésre méltóan izgalmas sztori
2021. okt. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
86%
Szállítottam hozzájuk a boltba. Beszélgettünk, egyszer felhívott egy kávéra. Mondta, a faterja csak később jön. Két évig tartott. Azt mondta kíváncsi lett, milyen lehet egy idősebb férfival. Ő 23 volt akkor én 46. 2 évig tartott heti 1-2 alkalmas rendszerességgel. Vége lett de a mai napig szinte minden nap összefutunk a munkából adódóan. Nem bánta meg ő sem, én sem. És végig iszonyat izgalmas volt. Életem legjobb együttlétei voltak úgy érzem.
2021. okt. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
86%

16 a különbség. Mindig abba boltba jártam. Sokat tudtunk beszélgetni mert vannak gyér forgalmú órák.

Elhívtam munka után egy fagyira. Lett belőle más is :)


Most is tart.

Nem hiszem,hogy megbánom, ha végelesz.

2021. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
84%
Mit jelent a fiatal? Egy 20 évesnek kb egy 15-16 a fiatal, de egy 40 körülinek a 25 is fiatalnak számít.
2021. okt. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
20%
Hahaha, 40 körülinek a 25 miért számítana fiatalnak, egy 18 számít fiatalnak:) Itt ismertem meg, 18 volt, én 33 és nem ingyen volt velem viszont nagyon kedves lány volt lágy, nem beképzelt a kora miatt. Miért bántam volna meg?
2021. nov. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
65%
Mivel én is fiatal vagyok, nem nehéz :D
2021. nov. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
84%
60 elmúltam, de mindig meg-meg akadt egy fiatalabb Hölgy, akinek bejöttem! 10-20-30 év különbségekkel. És fiatalon is tartják az embert!
2021. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
88%
17 éves volt a lány, én meg 36. Egy volt kollégám (akivel akkor már nem dolgoztam együtt) lánya volt. 2 évig tartott a dolog, és életem legszenvedélyesebb időszaka volt. Imádtam minden percét, nem csak a szex miatt. Hanem mert szinte megfiatalított a lényével, a társaságával. Akkor magamnak se vallottam be, de utólag kimondhatom, szerelmes voltam belé. Különváltunk 2 év után, én az ország másik felébe költöztem, sajnos semmit sem tudok már róla. De mosoly van az arcomon ha eszembe jut. ...Ja hogy a kérdésre válaszoljak...nem bántam meg..sőt! :)
2021. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
90%

Jaja a fiatal lányok magukmellé fiatalitják a férfiakat.

Példa rá a nagyszüleim. 13év volt köztük de, ha agyonverik sem mondjameg senki.

És nagyapám élete végéig kitrtott.

2021. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
72%
#15: itt ismertél meg "nem ingyen" lányt? Ez engem is érdekelne... Van itt ilyen? Vagy tud még valaki ilyet? :)
2021. nov. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!