Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azokhoz szól a kérdésem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szól a kérdésem akiknek sikerült fiatal lánnyal összejönni akár komoly akár szex kapcsolatra! Hogy alakult ki?

Figyelt kérdés

Megbántátok utána hogy csak az elején volt nagyon izgató a nagy korkülönbség?

Hogy kezdődött?



2021. szept. 14. 13:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
86%
26. év volt közöttünk, és imádtuk egymást az együtt töltött 3. év alatt. Sem őt, sem engem nem érdekelte a kor különbség. Szinte minden nap szeretkeztünk amíg együtt voltunk. Csodálatos volt!
2021. nov. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
86%
Frissdiplomásként jött a céghez, már második nap letámadtam. Feltűnt, hogy sub volt, mindent megtett. Nem bántam meg.
2021. dec. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
77%
Hogy sikerül nekik? Magabiztosságot sugárzó férfi és/vagy intellektust, pénzt. Ennyi. Sok csaj meg ezekre ráharap.
2021. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
89%
Én ugyan lány vagyok, de egy 40 éves pasival 17 évesen, és nagyon jó volt, voltak 30as pasik is egyiket sem bántam meg, a legtöbb BDSM vagy ddlg volt, de mind 24/7
2021. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
64%

Nekem fiatalon nem jött össze a szerelem, de most már érettebben remélem nekem is lesznek hasonló élményeim, mint amiket itt olvastam.


F

2021. dec. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
71%
huh tudnék mesélni:)
2021. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
72%

30 évesen 18 éves barátnőjének passzolt át egy 24 éves lány, akivel kétszer randiztam a Randivonalról. Fél évig voltunk együtt a 18 éves lánnyal. Minden pillanatát élveztük, de a korkülönbség miatt ott lebegett a szakítás a levegőben.

Harmincas éveimben több huszonévessel volt viszonyom, kapcsolatom. De negyvenesként is sokat flörtöltem fiatalokkal is, ám házasság miatt nem léptem félre. Pár éve megromlott házaságban nejem már nem kívánja az intimitást (sem szexet, sem érintkezést), így ismét nyitott vagyok a lehetőségekre. 50 éves vagyok, nem vagyok sportos, mozgékony mackós alkat vagyok. Már unokám is van, de ez semmit nem befolyásol, ha az ismerkedésről van szó. Lényegét tekintve most is életkortól függetlenül adódik lehetőség, 18 - 60 között. Annyi a különbség, hogy régen nem 60-ig volt a határ nálam. :-) Havonta legalább egy olyan élethelyzet adódik, amikor lehetőségem van / lenne összejönni valakivel, annyira vibrál a levegő és kölcsönösen megy a flörtölés. Néha élek a lehetőséggel, néha nem, attól függ, éppen milyen az én élethelyzetem.

Hozzá kell tennem, soha az életben nem okozott gondot számomra az ismerkedés! Két vénlegény haverom szerint, ez a szupererőm! :-D Én nem érzem annak.

A stílust, ápoltságat, értelmes, tartalmas beszélgetéseket kis humorral mindig fontosnak tartottam az ismerkedésnél! Életkoromnak megfelelően régóta öltönyben, sportzakóban járok a hétköznapokban. (tapasztalatom, ezt kedvelik az értelmes, önálló, talpraesett, szexualitásukkal tisztában lévő hölgyek. A libákat, plázacicákat meghagyom másnak.)

2021. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
53%
Kommunikáció, hallottál már erről?
2022. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
52%

Ma is egy 21 éves lánnyal voltam. Igazából egész hétvégén. Jól alakult, itt a GYK-n vadásztam le.


Nincs mit megbánni. Nagyon őszinte, és bölcs csaj , főleg a korához képest. Sokat hozzátette az önismeretemhez. Persze neki is vannak korlátai/gyengeségei

2022. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

#10

Szép mese

2022. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!