Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az hogy vannak lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy vannak lányok akiknek sok csalódás kell ahhoz el tudjon köteleződni valaki mellett?

Figyelt kérdés
Megéri várni egy ilyen lányra?
2021. szept. 15. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem az a célja és vágya hogy minél többet csalódjon mert akkor végre el tud köteleződni. Azt hogy kibe fogunk csalódni nem tudjuk előre.
2021. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Senkire sem éri meg várni.
2021. szept. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Várni senkire sem kell. Ha kellesz neki akkor nem jövőre, meg X év múlva hanem most. A jelenben kell élni.
2021. szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Nálam a sok csalódás azt eredményezte, hogy már sok éve nem vagyok hajlandó párkapcsolatban élni.

Kizárólag szexkapcsolatokat tartok fenn. Kell a francnak még egy szemétláda, amelyik széttapossa a lelkem.

Szóval amit írsz, egyáltalán nem helytálló gondolat

2021. szept. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

Csak hogy a folyamatot megértsem.

Alfa hímre vágyik a nő, ők az esetei, de nincs esélye tartósan megkapni, mert nem annyira jó csaj, csak jellemzően ürítésre használják az ilyen fiúk, ezért úgy érzi kibaksztak vele, ez így ment már évek óta, nem hozott össze normális kapcsolatot velük, ezért lejjebb adja az igényeit, mert pl. ketyeg a biológiai óra családot akar stb. Nincs ló jó a szamár is elv alapján. Majd jössz te a képbe mint nem alfa hím és beletörődve a sorsába hajlandó veled kapcsolatra a lány hezitálás, és várakozás után. Hááát.

2021. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
A túrót. A sok csalódást megélt nő férfiakhoz való viszonya torzul. Vagy bizalomvesztett lesz a férfiak iránt - és hárpia lenne egy kapcsolatban. Vagy a velük született plussz az utóbbi idők mozgalmai miatt beleoltott férfigyűlölet kondenzálódik és nagyon durván felerősödik.
2021. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem úgy néz ki, hogy akkor direkt rossz emberrel kezdünk, hogy legyen miért szenvedni. Egyszerűen az ember követ el hibákat. Én is voltam fiatal, voltam olyannal, aki nem érdemelte meg, ez van, nem ez volt a szándék. A korral és tapasztalattal már én is tudtam, hogy mit akarok, és a férfiak is komolyabbak lettek.
2021. szept. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igaz.
2021. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Általában mindegyiknek megtapossa a lelkét valaki, utána még próbálkoznak egy darabig az ideál keresésével, aztán belátják hogy nyugisabb az élet egy turhetően kinéző balekkal, így ahhoz hozzámennek aztán szeretőznek mellette amíg van libido.
2021. nov. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Így érted megéri-e megvárni, hogy végigkXrja a fél város hogy utana te add hozza a nevedet és arcodat?
2021. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!