Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor végigmértek fentről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor végigmértek fentről lefele egy nőt, úgy hogy látja a csaj is, azt miért csináljátok?

Figyelt kérdés
Nem zavar ilyenkor, hogy a szeme előtt csináljátok?
2021. szept. 15. 13:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%

Én direkt úgy szoktam csinálni, hogy észre vegye. Mellé vagy mosoly, vagy ámuló arcot vágok helyzettől és nőtől függően.

Imádom látni, ahogy megtörnek és elpirulnak, mint valami csitrik, miközben pontosan tudom, hogy orvos, jogász, vállalkozó, tanár,...bárki és bármi lehet, de 100-ból 99 elpirul. És akkor megtört.

2021. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Látni akarjuk a seggét, hogy bevág-e a puncijánál. Meg hogy azért még is mekkora melle lehet. Egyébként nem zavar. Mert a lányok is ugyanúgy mérnek végig férfiakat.
2021. szept. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
6%
Mert gázak...
2021. szept. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

És ezt egyszer nem lehet "feltérképezni"?

Mert van akin elég sokszor észrevettem ezt, ráadásul előtte belenéz a szemembe, úgyhogy nem lehet nem észrevenni.

2021. szept. 15. 13:52
 5/18 anonim ***** válasza:
36%

4.-re.


Ilyenkor várjuk, hogy a nő lépjen.

2021. szept. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Aki így mér végig az nálam alapból elveszítette a lehetőséget ismerkedésre. Pont a hétvégén bámult meg egy faszi, nem nézett ki rosszul de nagyon el volt magától telve. Levetkőztetett a tekintetével, én meg már zaklatva éreztem magam így bemutattam neki. Megrökönyödött aztán füttyentett, na ezek az igazi tapló télapók inkább meg se születtek volna. Szerintem ezt is lepontozzátok majd nullára mint az előző válaszom, de ez marhára degradáló viselkedés és ha akarsz valaha valamit egy csajtól NE csináld azt amit az első. Ő is csak álmodozott, mikor azt hitte ez tetszik a nőknek.
2021. szept. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
1#-es milyen megrörés???
2021. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Megtörés
2021. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
#1 - “megört” mindjárt beszarok! Az a baj az efféle mentalitással, amit gyakorin elhintesz magadról, hogy ugyan egyik vagyok az általad felsorolt foglalkozású nők közül, és ha végigmér egy pasi, aki esetleg külsőre be is jön, akkor állom a pillantását, és felveszem a szemkontaktust, akkor általában az adott pasi nem lép. Nem azért, mert úgy érzi, megtört engem, hanem azért, mert ahhoz már nyúlbéla, hogy kezdeményezzen is. Kimerül a képessége a lógó nyelvvel való bámészkodásban. És még szánalmas módon azt is gondolja, hogy “megtört” engem. Lehet egy 16 éves kamaszlánynál még megállja a helyét a dolog…
2021. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Az egyes életében nem látott valódi nőt elpirulni, csak a képzeletében. Kis kancsó.
2021. szept. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!