Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik nagyot csalódtak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nagyot csalódtak a komoly párkapcsolatukban: később futó kalandokba menekültetek? Jó ötlet volt?

Figyelt kérdés

2021. szept. 15. 15:19
A kérdező szavazást indított:
Nem. Addig vártam, amíg szerelembe nem estem újra.
Igen, és az egyik legjobb döntésem volt.
Igen, de megbántam.
27 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 17-20 évesen így reagáltam a szakításokra, ma már ennél azért több eszem van, inkább pont hogy egyedül vagyok, dolgozom azon, hogy lelkileg egyensúlyba kerüljek és továbblépjek, majd utána ha van kedvem, tiszta fejjel megyek bele szexkapcsolatba (futó kaland már nem érdekel) vagy új párkapcsolatba. Szerintem mindenkinek így kéne tennie, nem pedig menekülni, elnyomni az érzéseket, traumákat dédelgetni, másokat kihasználni, illetve megbántani.
2021. szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szexkapcsolatra is gondolok itt. Köszi a szavazatokat.
2021. szept. 15. 15:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmasat csalódtam, magamban is. Alig tudtam kikászálódni abból a kapcsolatból. Egy barátnőm mutatott be annak, akinek a karjai közé menekültem (szigorúan miután szakítottam végre az előzővel). Igen, az egyik legjobb döntésem volt, akkor futó kalandnak hittem, most már a menyasszonya vagyok.
2021. szept. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem, ebben is csalódtam, meg a kapcsolatokban is. De a kalandoknál magamtól undorodtam jobban, hogy voltam képes.
2021. szept. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A párkapcsolatok nem valók nekem: egy életre elegem lett az alkalmazkodásból. A szexkapcsolatok megint csak nem passzolnak: üresek, ridegek számomra, épp a lényeget nem találom benne (ami nem a szerelem:), hanem az intimitás).

Apácaságom története két mondatban...

2021. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért még ne add fel, 5-ös ;)
2021. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik rosszabb volt, mint a másik. A kaland annyiban volt jobb, hogy hamarabb vége lett.
2021. szept. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jobb élményeim vannak abból, amikor két hónapig szexeltem valakivel, mint a kapcsolataimban.

Úgyhogy azóta nincs kapcsolatom és nem is akarok.

Majd lehet egyszer jön valaki, akivel jó párost alkotunk, de nem hajszolom. Szexelni viszont szeretek, úgyhogy preferálom a szexkapcsolatokat.

2021. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A legutóbbi szakításom óta 1+éve csak lazábbak voltak, de nem bánom :) Különben nem csinálnám

L

2021. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben jó ötlet volt, nem bántam meg.
2021. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!