Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék barátság extrákk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék barátság extrákkal kapcsolatból egy normális komoly kapcsolatot elősegíteni, csinálni?

Figyelt kérdés

Többet szeretnék tőle, de még nem szeretném nyíltan megmondani neki.

A válaszokat, és a segítséget előre is köszönöm.



2021. szept. 6. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Hát pedig ez csak úgy működik, elmondod mit akarsz. De ne éld bele nagyom magad, általában viszonzatlan az ilyesmi
2021. szept. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Ha ilyet mondana a szexpartnerem azonnal szakítanék, a baràtság is menne a levesbe.

Volt már rá példa. Azért voltam vele mert nem akartam kapcsolatot. Senki miatt nem fogom feladni a függetlenségem. Tudta, mégis kezdett féltekenykedni.

2021. szept. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte kommunikáció minden kapcsolat alapja. Szóval meg kellene mondanod neki.
2021. szept. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

#3: nálam is ugyanez volt. Ileltve egyszer nem is kellett mondania, amint láttam hogy kicsit féltékenykedik, közeledni akar, elkezdett másképp viselkedni, na ott akkor meg is szakítottam a dolgot. De volt aki bevallotta, vele emiatt megbeszéltem a dolgot és lezártam. Én se preferálom az ilyesmit, felnőttek vagyunk, tudtuk mire vállalkozunk, mit szeretnénk egymástól, akkor meg ne rúgja fel ezt senki

N

2021. szept. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem véletlen, hogy téged csak szexre használ a srác.
2021. szept. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!