Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány naponta érdemes lent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány naponta érdemes lent borotválni, hogy a lehető legkevesebb munkával járjon, de mégis igényesen nézzen ki?

Figyelt kérdés
Arra gondolok itt, hogy amikor megnő hosszúra, akkor sokkal több idő, és energia leszedni a szőrt lentről.
2021. szept. 16. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
2-3 naponta. De nekem érzékeny a bőröm így csak trimmelem. Persze zsacsi az kopasz.
2021. szept. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
2 naponta borotválom. N
2021. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Gyanta. A wax nem fáj és teljesen megritkul a szőr. Nekem a borotva borzasztóan bántotta mindig, a wax viszont nem tapad a bőrhőz, csak a szőr tapad bele, ezért nagyon kíméletes. N
2021. szept. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Én is a gyantázást ajánlanám (kozmetikusnál, otthon eléggé nehéz) vagy IPL-t ha fekete a szőrzeted.

Gyantázni menzesz után érdemes menni, 1-2 hétig sima lesz, aztán 1 hétig kicsit, de nem szúrósan szőrös, aztán a következő héten úgyis megjön és nem lehet semmit csinálni :)

2021. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a bőrödtől függ mennyit bír. Nekem van olyan barátnőm aki mindennap borotválja mert nem érzékeny a bőre, én viszont heti egyszer tudtam intim helyen borotválkozni annyira nem bírta a bőröm. Nekem egyébként a gyanta vált be a legjobban.
2021. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, attól is függ mennyire erős a szőrzeted, milyen gyorsan nő. Van akinek 2-3 nap múlva már szúrós borostás másnak meg egy hét múlva se. S ahogy fent írják a gyanta jobb! A borotvánál meghagyod a szőrtüszőt ahonnan folyamatosan újranő, a gyantánál ki is tépik a hagymát és csak az újonnan jövő (folyamatosan megújulnak a szőrhagymák) növeszt, így tovább marad sima.
2021. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!