Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kicsit husibb nők tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kicsit husibb nők tényleg ennyire visszataszítóak a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Eddig sosem volt problémám az önbizalmammal, de mostanság azt vettem észre, hogy divat lett vékonynak lenni. Férfiak és nők körében is. És társkeresőkön is azt tapasztaltam, hogy szinte minden férfi azt mondja neki a sportos, vékony alkat kell. Főleg ha egy lány fiatal, akkor ez elvárás. Szép arcom van és nem 120kiló vagyok, na meg alig van narancsbőröm, nem aránytalan a felesleg se rajtam.

Tényleg ennyire kiábrándító egy ilyen alkat pucéran? Mi már szexre se vagyunk jók, maximum 'bevállalnak'? Már félek, ha majd valakivel lefekszem, ő sem fog vonzódni hozzám, csak azért lenne velem, mert nincs jobb..


2021. szept. 17. 19:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne add már elő magad. Aktív BBW kultusz is van. Ne annak akarj tetszeni, akinek manőken kell. Én is azt szeretem, ha ott a comb, nagy fenék, csöcsök.
2021. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
24%

Mindig is "divat" volt vékonynak lenni, fogyj le!

Biztos vagyok benne, hogy a posztoló nem egy többgyerekes, harmincas évei vége felé járó vidéki anyuka, menj edzőterembe, jó a hangulat, formásodsz is, stb.

A többi kifogás.


Én ha fiú lennék, csak végszükség esetén feküdnék le kövér nőkkel.

2021. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
72%
Csak legyen feszes a bőr. Nem a husival can a baj. A karfiol nem szép.
2021. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az kell nekik amiből kevesebb van. Régen fordítva volt.
2021. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
Ne hallgass a támadókra. Gyönyörű lehetsz így is hidd el. Szeresd magad,nekem tuti kellenél így is 😘
2021. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi! Nem minden pasi van oda a cingár nőkért!
2021. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
72%
Ezt az önsajnáltatást, ez már egy kicsit gáz azért na. Mi férfiak különbözőek vagyunk, különböző ízléssel az élet minden területén, így a nők terén is. Van akinek a vékony alacsony csajok tetszenek, másoknak a molett, telt típus, és vannak olyanok is akik a kifejezetten kövér nőkre buknak. Mondjuk eleve nem sok értelme van nőket ilyen típusokba besorolni mert mindegyikük különálló egyéniség akikbe bele lehet szeretni testalkattól függetlenül, de ha leredukáljuk a párválasztási szempontokat csupán az alkati adottságokra akkor tényleg van egy elég jelentős ilyen rétege a férfiaknak akik a vékony, sportos nőket favorizálják. És akkor mi van? Rajtuk kívül meg rengeteg olyan csávó szaladgál mindenfelé aki a teltebb idomokért van oda. Én is azt szeretem ha a nő ki van jól párnázva mindenhol. De attól hogy ez a zsánerem attól még meg tudom látni a szépet másféle nőkben is. Meg bele is tudok szeretni és kívánni is tudok egy vékonyabb lányt is, mert a vonzalom, a kémia az nem kőbe vésett szabályok szerint működik. Te is megtalálhatod azt a férfit kérdező aki úgy fog rád vágyni mint senki más nőre a világon. A kérdés csak az hogy te is tudsz-e majd így érezni őiránta,vagy te is csak típusokban gondolkodsz és kizársz mindenkit az ismerkedésből aki nem felel meg neked első blikkre.
2021. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
9%

Duma.

A béták "szeretik" a kövérkés nőket.

Akinek van kvalitása, aki meg tudja szerezni, a formás, szép, vékony nőkért megy.

Aki tudja, hogy nem lenne esélye náluk, jön a dumával, hogy az "első osztály is ki van párnázva" :))))))


Posztoló, tuti, hogy fiatal vagy még, ne dőlj be a kamunak, figyelj oda magadra! Később nehezebb lesz!

2021. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
Ehhez azért pucéran is kéne látni :P
2021. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Nem lett divat! Sajnos,sem a 100 kiló feletti férfiak,sem a döngő léptű anyukák,nem tiltakoztunk eléggé, Norbika kirekesztő kijelentései ellen! Nem lennénk őszinték,ha azt mondanánk,írnánk,hogy sajnáljuk és jobbulást kívánnánk. Egyébként,pont Rékácska az,aki,(szerintem)nem lenne jó szexre,maximum,csak "bevállalnám".Egyébként,az a nő,aki ugyanannyit nyom a mérlegen 40 évesen,amennyi 20 évesen volt,az beteg.
2021. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!