Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy testépítő férfi annyira...

Egy testépítő férfi annyira visszataszító egy nőnek, mint nekünk férfiaknak egy testépítő nő?

Figyelt kérdés
Mi átlag gyúrósok ugye hányingert kapunk egy ilyen predator fejű gyúrós nő láttán. Vajon egy átlag nő is így tekinthet egy profi testépítőre?

2019. okt. 7. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem, nekem nagyon tetszenek a testépítő férfiak.

21/N

2019. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem egy profi testépítő már nem vonzó.
2019. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ebbe az irányba tennék hasonlatot, mert egy férfi pont akkor vonzó, ha vállas, izmos, erős... Csak amikor már az érhálózat is úgy dudorodik rajta, mint egy vízrajzi térkép, a karja vastagabb, mint a dereka, és könnyebb átugorni, mint körbejárni, akkor túl lett tolva a bicikli. Ember pediglen emberszerű lényekhez vonzódik nem földönkívüli fajokhoz. Ne mondja senki, hogy nem lehet érzékelni, hol van az a józan határ.


Nőben ezt inkább úgy fordítanám le, hogy egy nő már annyira nőiesen groteszk, hogy 15 centis derékbőséghez 30 kilós mellek dukálnak, a szemöldökéig ér a rózsaszín kacsaszája, földig a csillámló szempillája, több ékszer lóg rajta, mint Brezsnyeven a kitüntetés, és affektál, meg nyüszít, mint a falba szorult cinegér. És akkor ezeket valami plázaszépségversenyen mutogatnák...

2019. okt. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nevetségesek. Főleg miután az összes alacsony is hozzá.
2019. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
#1, annyi szteroiddal hogy már nem áll fel, én is nőnek vallanám magam.
2019. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Trolluzo, ez jó volt :D :D :D

legutóbb még 49%-osan láttam, gyorsan csökken a népszerűség. :D

2019. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ember egészséges formájában nem hatalmas és szárazan izmos. Nem viccből vonzódik a nők többsége, az erős,izmos, mackós ferfiakhoz, vagy a vékonyabban izmos sportosabb kinézetűekhez. Mert ez az egészséges emberi kinézet, ami már az őskorban is jelen volt. Belénk van kódolva

Férfiaknak sem viccből vonzóbbak a nőies, esetleg teltebb nők többségben.

2019. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A testképzavar nem túl vonzó dolog...
2020. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!