Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy heteró pasit megdugnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy heteró pasit megdugnak felcsatolhatóssal az tényleg hetero, vagy biszex?

Figyelt kérdés
2021. szept. 17. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem aki bármiféle bránerre vágyik a seggébe (akár igazi, akár mű) az nem 100%-osan heteró
2021. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Az hogy mivel dugnak vqgy mivel sem, nem az határozza meg a nemi identitást. Az számít milyen nemű emberhez vonzódik tehát ha nő dugja nem lesz homoszexuális.
2021. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Egy heteró pasit nem dugsz meg semmivel,ezt garantálom.
2021. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Heteró férfi semmit se enged fenékbe. Sőt, volt bi pasim, de még neki is tabu volt, csak adni szerette, kapni még ő sem. Én meg heteró nő vagyok, senkit semmivel nem fogok megdugni.
2021. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem heteró!
2021. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Horserider85 ***** válasza:
70%
Heteró.. Sok itt a fórumon az okos megmondóember akik nem ismerik a prosztatát meg hogy azt ha izgatják extra élményt okoz. Ha kérem engem dug a nőm felcsatolhatóssal sőt van hogy ő mondja hogy nem e szeretném úgy csinálni.. Nekünk ez játék és élvezetes nem kell túlgondolni ha a pasi csak a lányokhoz vonzódik az igenis heteró teljesen mind1 hogy hogyan szexelnek. (35F)
2021. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van egy élvezeti faktor benne, és ha nő csinálja, szerintem az kevésbé bzis. Már ha valakinek efféle aggályai lennének. Ennek ellenére én nem kérek belőle.
2021. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többsége a "közvélemény" azt fogja mondani hogy nem hetero. Tudományos alapon megközelítve még lehet hetero, mert akkor lesz biszex ha másik pasival vágyik "valamire". Ezzel együtt nem mindegy neked ki mit gondol? Feltételezem nem akarsz a szomszéd Bözsi néninek sem a kollégáidnak beszámolni róla hogy straponozták meg a púzódat.
2021. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Nincs köze a kettőnek egymáshoz...
2021. szept. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Mivel egy nővel csinálja, heteró marad. A prosztata ingerlés pedig minden férfit felizgat, puszta anatómia.
2021. szept. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!